2737
2739
عنوان

بچه ها لطفا بیاین 😯😯

152 بازدید | 15 پست

سرکتاب باز کردن گناه داره؟؟ میخوام ببینم طلسمی دارم یا نه .......

شانس نام مستعار خداست😍 انجا ک نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد💛💚💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کلا هر چی دنبال این مسائل نری بهتره. قرآن بخون و توکلت به خدا باشه چون هیچ قدرتی بالاتر از اون نیست

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
نه چرا گناه داشته باشه😕

اها چون نیخوام از یکی ک تو همین سایت پیداش کردم بخوام واسم بگیره. لی یکی از کاربرا گفته دنبال اینجور چیزا نرید چون پای اجنه ب زندگیتون باز میشه؟ یا من اشتباه فهمیدم؟؟

کلا هر چی دنبال این مسائل نری بهتره. قرآن بخون و توکلت به خدا باشه چون هیچ قدرتی بالاتر از اون نیست

دیگ نمتونم تحمل کنم دارم میمیییییرم .......

2738
دعا بگیری آره ولی با سر کتاب نه

اها خوب اگ سرکتاب باز کنم و بفهمم طلسم دارم چیکار کنم؟ چطوری شرایطو ب حالت عادی برگردونم؟؟؟

اها چون نیخوام از یکی ک تو همین سایت پیداش کردم بخوام واسم بگیره. لی یکی از کاربرا گفته دنبال اینجور ...

نمیتونم درک کنم خوب باز کردن سر کتاب مثل گرفتن فاله دیگه البته یکم دقیقتر

‏سری که درد میکنه رو باید بذاری رو شونه های یار...!
نمیتونم درک کنم خوب باز کردن سر کتاب مثل گرفتن فاله دیگه البته یکم دقیقتر

آره درسته و البته کسی باید انجامش بده ک اهلش باشه و وارد باشه.

قبل از رفتن این مطلبو بخون

http://hadana.ir/حکم-سر-کتاب-باز-کردن/

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
اها خوب اگ سرکتاب باز کنم و بفهمم طلسم دارم چیکار کنم؟ چطوری شرایطو ب حالت عادی برگردونم؟؟؟

اگه طلسم داشته باشی دیگه پایه اجنه ب زندگیت باز شده باید طلسمو باطل کنی البته اجنه هم مسلمون وکافر دارن 

این نیز بگذرد🙃

کسی هست که از درستی این کار مطلع باشه و براش پیش اومده باشه؟من خودم از وقتی عقد کردم از زمین و آسمون داره برام میباره،مادرشوهرم میگه چشمت زدن،دوستم میگه یچیزی فراتر از چشم خوردنه...نمیدونم...میترسم...

🍃از تو دل بر نکنم تا دل و جانم باشد🍃