2733
2734

منم ی زایمان طبیعی خوندم خانمه تو اب زایمان کرد ...اونو میگی ..خیلی گریه کردم.البته اون موقع هنوز از شوهرم جدا نشده بودم من براش خوندم اونم با من گریه کرد خیلی قشنگ نوشته بود .ما قسمتمون نشد بچه دار شیم نشکل از همسرم بود انقدر اخلاقش بد شد دست بزن و شکاک شد منم نتونستم ادامه بدم باهاش.

به حکمتش دل💓 بسپار
هسق اول موضوعش بود؟مگه چه چیز بدی داشت که میترکوندن؟!

اسم کاربریشم عشق اول بود 😁 نمیدونم والا چیز بدی ام نداشت داستان زندگیشو میگف بچه هام هی میترکوندن اون خسته نمیشد دوباره نیزد اونم دوباره میرف پربازدیدا

اسمم گلاره صدام میکنن گلاررررر😆😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نميتونم بعضياش رو باور كنم مثلا ميگن نماز فقط به درد ميخوره يعنى اين همه آدم كه نماز نميخونن همه م ...

اینا حقیقت بود ک نوشتن بعضیاش ک اهه مظلوم بود واقعا رو من تاثیر میزاره میخونم.بعضی وقتا میرم تو تایپیکش و همرو از اول میخونم.زمان هایی ک فکر میکنم دارم بد میشم

به حکمتش دل💓 بسپار
2738
من خیلی زیاد داشتم  تاپیکای که واقعا اموزنده بودن برام  اخیرا یه تاپیک خوندم راجب خانومایی ...

عزیزم اونو برام بزار منم دارم جدا میشم

به حکمتش دل💓 بسپار

من خیلیا رو خوندم سیو نکردم .یا اینکه یادم رفته .الان فهمیدم می می ناز ک فوت شد.داستانشو نخوندم ولی فهمیدم فوت شد .اگه درست گفته باشم

به حکمتش دل💓 بسپار
داستان زندگی معصومه, که واقعا عالی بود 👌

پس اینو حتما بخون, چون اون کاربر هم تجربه دوبار طلاق داشت و اراده اش در برابر مشکلات ستودنی بود

هر کجا تنفر است, بذر عشق بکار...
2706