2737
2734
عنوان

اولین تصادفتون چ جوری بود؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4321 بازدید | 102 پست
من بار اول تازه گواهینماکه گرفته بودم تو خیابون باریک یه سمند پارک کرده بود از روبرو اوتوبوس اومد هو ...

😂😂😂😂😂😂

دمت گرم 

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بار اول تازه گواهینماکه گرفته بودم تو خیابون باریک یه سمند پارک کرده بود از روبرو اوتوبوس اومد هو ...

وقتی با سمند تصادف کردی چه خسارتی زدی و فرار کردی 😂

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤

سال 94 اولین بار تصادف کردم.تازه گواهینامم اومده بود و بجز تمرینا رانندگی نکرده بودم که باخواهر شوهرم رفتیم خیابون دنبال ارایشگاه واسه عروسی.یه جا یه وانتی پارک دوبل زده بود خیابون  هم تنگ  بود از رو به رو هم ماشین میومد عقبیام بوق میزدن منم خواستم شوماخر بازی کنم اومدم از کنارش بندازم رد شم که فاصله رو تشخیص ندادم گل گیر ماشین کشیده شد به اهن پشت وانت😐بعد اون تا یه سال دیگه رانندگی نکردم.بعدش شوهرم ماشین داد دستم خودش کنارم بود همه جا میرفتم باهاشدستم که را افتاد دیگه تنها ماشین برمیدارم الانم خیلی دست فرمونم عالیه بجز اون یبارم دیگه تصادفی که مقصر باشم نداشتم دوبار دیگه تصادف کردم که هردو مقصر ماشین دیگه بوده

2731
سال 94 اولین بار تصادف کردم.تازه گواهینامم اومده بود و بجز تمرینا رانندگی نکرده بودم که باخواهر شوهر ...

عالیه دوستم ❤❤❤

ان شالله همیشه بی خطر رانندگی کنید

2740

اولین بار داشتم ماشین از پارکینگ میآوردم بیرون،حواسم پرت شد به گربه که نره تو پارکینگ،سمت چپمو نگاه نکردم تق خوردم به یه چیزی، بعد شروع کردم با آقاهه بحث کردن که مقصری،بعد نیم ساعت که شوهرم اومد دیدم ای داد با طرف دوستن، از خجالت مردم 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
نمیدونم ۳ساال پیش بود تازه ۱۸سالمو تموم کرده بودم گواهینامم تازه اومده بود نمیدونم درش چی شده بود خس ...

ان شالله بی خطر رانندگی کنی دوستم ❤

۱۷سالم بود گواهینامه نداشتم خیلی ریلکس از پشت زدم ب ی پرشیایی چراغش اومد پایین خیلی ریلکس تر اومدم پایین گفتم لطفا صبر کنید پدرم بیاد 😂😂اولی و اخریش بود فعلا شکر خدا 

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
۱۷سالم بود گواهینامه نداشتم خیلی ریلکس از پشت زدم ب ی پرشیایی چراغش اومد پایین خیلی ریلکس تر اومدم پ ...

ان شالله همیشه بی خطر رانندگی کنید دوستم ❤❤❤❤

2706