2733
2739

دعای حاجت روایی:

40 روز هست روز اول یه دور تسبیح میگی

بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم اله الرحمن الرحیم

روز دوم هم دو دور همین طور تا روز چهلم که میشه چهل دور اما حتما هرکدوم رو باید اینطور بگی یعنی بگی: (بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم)

دعای حاجت روایی: 40 روز هست روز اول یه دور تسبیح میگی بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم اله الرحمن ال ...

عزيزم من چند روزه شروع كردم. شما قبلا انجام دادي و نتيجه گرفتي؟ واسه يه مسئله خيلي مهمه كه خيلي تو سرنوشت زندگيم تاثير داره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خخخ.منو یه جور دیگه شوهر دادن. شبه ۴ شنبه سوری با جارو دنبالم کردن انداختن بیرون ۳ ماه بعد عقد کردیم. البته اکثر دختر‌پسرای فامیل رو همین کار کردن جواب داد

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2738
دعا کنید اوضاع اقتصادی درست شه

والا الانم من زیاد عروسی میبینم ربطی به اوضاع نداره تو هر آرایشگاه که پا میزاری ۱۰ تا عروس نشسته فقط واسه بعضیا ازدواج غیر ممکن میشه 😔

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜
والا الانم من زیاد عروسی میبینم ربطی به اوضاع نداره تو هر آرایشگاه که پا میزاری ۱۰ تا عروس نشسته فقط ...

اگه درست بشه بجا 10 تا عروس میشه 100 تا عروس، الان تازه اولشه شده 10 تا، ا'ه همینجور ادامه پیدا کنه دیگه کسی توانایی ازدواج نداره

والا الانم من زیاد عروسی میبینم ربطی به اوضاع نداره تو هر آرایشگاه که پا میزاری ۱۰ تا عروس نشسته فقط ...

نه اینطور نیست حالا شاید شما شهر کوچکتر هستی ولی واقعا من خیلی کمتر میبینم ماشین عروس.کنار مغازم گل فروشی هست قبلا میدیدم روزی ۳ تا هم گل میزدن الان یه روز درمیونی بخوره بهشون...واقعا کم شده حتی خبرا و روزنامه هارو بخونید متوجه میشید حتی صدای اعمه جمعه هم درومده دراین مورد

چشم شیطون کر توپ توپم ، این مالو منال مفتی همچین هلو برو تو گلو گیر نیومد ، حاصل یک عمر جوب گردیه ، آقامون ظروفچی بود خودمون شدیم جوب چی ، آقا مجید ظروفچی جوب چی ، میخه زنگ زده ، زنجیره زنگ زده ، تارزانه زنگ زده ، ساعته زنگ زده ، حواستو جمع کن ساعت زنگ زده دیگه زنگ نمیزنه چون زنگاشو زده.
نه اینطور نیست حالا شاید شما شهر کوچکتر هستی ولی واقعا من خیلی کمتر میبینم ماشین عروس.کنار مغازم گل ...

من کرمانشاه شما کجایین؟؟ من کلا میگم اینجا زیاده حتی لایو اینستا آرایشگاه های شهرمونم که میبینم روزی ۱۰ تا عروسو دارن فک میکنم شهرای  دیگه هم همین باشع🙁🙁

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜
من کرمانشاه شما کجایین؟؟ من کلا میگم اینجا زیاده حتی لابد اینستا آرایشگاه های شهرمونم که میبینم روزی ...

نزدیک پایتخت.بله به طبع شرایط ازدواج شهرای دیگه آسونتره

چشم شیطون کر توپ توپم ، این مالو منال مفتی همچین هلو برو تو گلو گیر نیومد ، حاصل یک عمر جوب گردیه ، آقامون ظروفچی بود خودمون شدیم جوب چی ، آقا مجید ظروفچی جوب چی ، میخه زنگ زده ، زنجیره زنگ زده ، تارزانه زنگ زده ، ساعته زنگ زده ، حواستو جمع کن ساعت زنگ زده دیگه زنگ نمیزنه چون زنگاشو زده.
2706