2733
2734

سلام خوبید؟

میخوام بی زحمت بهم بگین به چه کتاب هایی علاقه دارین

با چه موضوع هایی؟

بنظرتون بیشتر مردم تو چه موضوعی بیشتر مطالعه دارن؟

رمان.علمی.تاریخی.روانشناسی یا.......؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من به فلسفه ،تاریخ ، جامعه شناسی ،سیاست و ادیان علاقه دارم اثار برتر ادبیات ایران و جهان هم که عشق منن 

مردم ما بیشتر اولا کتاب نمیخونن بخونن هم رمان های زرد اینترنتی میخونن البته ادمای اهل مطالعه عمیق خیلی داریم ولی عموم مردم مسائل حاشیه ای رو میخونن

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

من عاشق كتابم از دوره ابتدايي تا الان حتي يك روز هم نشده كه كتابي براي خوندن نداشته باشم يعني تموم نشده كتاب بعدي و جور ميكنم

مورد علاقم كتاباي ادبيات انگليسي و ١٨٠٠ ١٩٠٠ ئه ولي هرچي گيرم بياد ميخونم تاريخي فلسفي تخيلي .. ولي بيشتر كتاباي قديمي 

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است
2738
مرسی از نظرتون 

خواهش میکنم 😃

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
رمان با چه موضوعی؟ عاشقانه اجتماعی پلیسی....؟؟؟

هر سه 

رمانای فانتزی مثل نغمه ای از آتش و یخ یا گرگ و میش 

یا سری رمانای کیراهادسون 

رمانای عاشقانه بلندیهای بادگیر عالیه 

پلیسی رمانای آگاتاکریستی 

رمان عقاید یک دلقک عالیه

من به فلسفه ،تاریخ ، جامعه شناسی ،سیاست و ادیان علاقه دارم اثار برتر ادبیات ایران و جهان هم که عشق م ...

من خودم چون دسترسی به کتابفروشی ندارم از اینترنت دانلود میکنم ولی رمانای خوب و کتابای معتبر و جذاب دانلود میکنم

2706