2737
2739
عنوان

خانمای باسیاست میشه لطفا کمکم کنید

223 بازدید | 39 پست

سلام به روی ماهتون🤗

بعدمدتهاسروکله زدن باامتحانات ودرسا اومدم بااین تاپیکی که به شدت به همفکریتون نیازدارم،مخصوصا کمک خانمایی که باسیاستن وبلدن توهرشرایطی چجوری رفتارکنن

من حدود دوساله که بایه آقایی دوست شدم هردودانشجوییم ورابطمون فابریکه،جفتمون متعهدیم وواقعاهمدیگه رو دوست داریم ولی تادرسمون تموم نشه قصدازدواج نداریم

این از حاشیه😁

بریم سراصل موضوع

پسرخوبیه ولی بعضی کاراش خیلی اذیتم میکنه،مثلا تاچندروزم‌منونبینه عین خیالش نیست،بااینکه دانشکده هامون کنارهمه ولی هیچ اقدامی برا دیدنم نمیکنه یعنی دلتنگم نمیشه🤔ازعلاقه ش به خودم کاملامطمئنم ولی این کارش حس بدی بهم میده،بارهام بهش گفتم ولی فایده ای نداره،ولی من بارها براش میوه پوست کندم وباتزیین چیدم توظرف وباچایی بردم دم کتابخونه دانشکده که درس میخونه که هم ببینمش ،هم بهش بفهمونم بفکرش بودم،خیلیم سورپرایزشد وتشکرکرد و...،منم بعدش بهش گفتم بعضی وقتا بااین کارای کوچیک وبی مناسبت همدیگه رو خوشحال کردن خیلی قشنگ و دلچسبه واونم گف آره دقیقا همینطوره مثل همین کارایی که تومیکنی،ولی خودش هیچ اقدامی نمیکنه😐مثلا بعضی روزاحتی یه شاخه گل بدون مناسبت گرفتنم به دلم مونده،یامثلا وقتایی که میریم بیرون مثلا برا نهارمیگه زود برگردیم خوابم‌میاد وگیج خوابم و ازاین حرفا ولی وقتایی که بادوستاشه ازصبح تا شب ساعت2میرن بیرون واصلاخوابش نمیاد وکلیم پرانرژیه!من خودم دخترشیطون وشادواکتیوی هستم یعنی کسل کننده نیستم که بگم شاید بخاطر اینه!!!وقتیم اینارو بهش میگم‌میگه توحسودی،من بادوستام میرم بیرون وخوش میگذرونم توحسودی میکنی وازاینجورحرفا!

بعضیا میگن یه مدت بهش اهمیت نده و سرسنگین باش!وای میترسم این باعث دوریمون ازهم بشه و سردی بیاره تورابطه!!!

لطفا بهم راه وروش درستو یاد بدین وکمکم کنین بدونم چیکارکنم ازاین به بعد درمورد این دوتا موضوعی که گفتم

به شدت به کمکتون نیاز دارم عشقا

مطمئنی دوست داره  

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین ایشون همینه ک هست

چرا دنبال اینین ادما رو تغییر بدین

نه سیاست نه هیچی این اخلاق طرفتو درست نمیکنه

مگر اینکه خودت تغییر کنی

خودت ازش توقع اینجور چیزا رو تداشته باصی و باخودت کنار بیای

چ خوب چ بد

ایشون همینه

نه احتیاج به سیاسته نه هیچ کاره دیگه ای

2728

سلام عزیزم .ببین من خودم تقریبا مثل شما بودم .اخلاقی که آدما داشته باشن درست نمیسه اگرم بشه ی مدت کوتاهه خاطرت جمع من ازدواج کزدم ولی هنوزم شوهرم همینه .خیلی ناراحتم غصه مبهورم .ب نظر من اصلا ازدواج نکن پشیمون میشی

2738

عزیزم، تیپ شخصیتی شما با تیپ شخصیتی دوس پسرتون متفاوته.اگه بخای باهاش ادامه بدی باید این تفاوتو بپذیری و باهاش کنار بیای.من شیش ماهه عقدم،اونم بایکی که ۱۱ سال بود میخاس منو و بزرگترین آرزوش تو زندگیش ازدواج بامن بود. منم از عشق و علاقه ی نامزدم به خودم مطمئنم ولی بااین حال شاهد گاها بی تفاوتیش هستم.مدلش همینه.منم خیلی اذیت میشم ازاین بابت ولی چاره چیه.

خب عزیزم باید ی مدت باهاش مثل خودش باشی چون کسی ک الان هنوز هیچ محرمیتی با هم ندارید اینطور اذیتت میکنه زیر ی سقف ممکنه غیر قابل تحمل باشه برات اگر واقعا اونططور ک میگی دوست داره بی محلی هات رو ببینه فکری ب حال خودش میکنه اگرم ن ک همون بهتر ک سرد بشه بازم خودت میدونی شما الان رو میبینی ما متاهل ها زیر ی سقف بودن رو میبینیم..

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم... دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را داردبه شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است،ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است..                                                                 خدا جووونم ازت ممنونم بابت همه داشته ها و نداشته هایم که داشته هایم نعمت و نداشته هایم حکمت توست..                 تیکر تولد یکسالگی دخترمه😍😍

اول اینکه بزنی تو قسمت سرچ سیاست کلی برات مطلب میاره

بعدش اینکه اینجور رفتار ها مثل گل دادن و... تو روابط نیست همین که مرد خرج زندگی رو درمیاره اونم تو این وضع کلی هنره‌ ...خوبه ک رمانتیک هستی ولی تو زندگی اینجوریا‌ نیست ...خیلی ها تاپیک میزنن‌ خواستگار میخوام دلم میخواد ازدواج کنم چون نمیگم شما ..ولی رویایی فکر میکنت‌ خوبه باشه ولی نیست

سعی کن مستقل باشی اره قراره همسرت بشه ولی مرد از زن های وابسته و... خوششون نمیاد...قرار نیست با فاصله گرفتن روابط سرد بشه ...

دست آخر یادش‌ بده ابراز محبت کنه و رفتار با زن را یاد بگیره...خودت هم مرد ها رو بشناس بخصوص ایشونو‌ بلد نیست 

والا این حرفایی که زدی حرفا و انتظاراتو گله های زن و شوهراست .. تو دوران دوستی اون باید بیشتر خواهان رابطه باشه و ناز کردن از شما باشه.. از الان که اینطوره دو روز دیگه تو زندگی( البته اگه مطمئنی که این آقا قراره با شما ازدواج کنه و افکار دیگری در سر نداره) این مشکل خیلی بزرگتر و بلدتر میشه 

2706