2737
2734

آیا اوزون تراپی واسه زانو درمان قطعی است؟؟

یا محدود به چند ماه یا یک دوره خاص هست ؟؟کسی  انجام داده نتیجه چطور بوده؟؟لطفاکمک کنید .زانو  وکمرم در گیر شده

سوال دوم ؛

کسی لیزر درمانی واسه  دیسک کمر داشته  ابا موفق بوده ؟؟

بله عزیزم اوزون تراپی یکی از روش های بسیار عالی و جایگیزین جراحی
چون جراحی به غیر از هزینه زیاد و بیهوشی خیلی از مواقع نتیجش عکس و ممکن بدتر کنه
کلینیک سینوهه تشخیصشون و روش های درمانشون فوق العاده است حتما از دکتراشون کمک بگیرین
تمام روش های درمانشون غیر جراحی و پزشکاشون بسیار حرفه ای هستن و دارای کد وزارت بهداشت
آدرسشون : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272
https://dr-jamaly.com/
کانال تلگرامشون
پیج اینستاشون

در کنارش تما جلسات فیزوتراپی رو هم انجام بدید با هم نتیجه فوق العاده میگیرین
https://jamalypt.com/

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

من از فوق تخصص زانو شنیدم که درمان قطعی نیست و فقط یه مدت درد بهتر میشه تنها راه درمان قطعی تعویض مفصل زانو هست

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام بچه ها

اوزون تراپی درمانی واسه زانو هست که برای من خیلی خوب جواب داد. اما اینکه به همه جواب بده بهتره با خود دکتر مشکل رو عنوان کنین

من پیش دکتر اسکویی برای اوزون تراپی رفتم

مشاوره شون هم رایگانه و با حوصله جواب میدن

میتونین ازش در مورد مشکلتون سوال بپرسید

021-44426690

2738
عزیزم بابامو بردم پیش خلیل واعظی براش 5 جلسه نوش و گفا سالی باید 2 بار تکرار کنی  نگفت که دائم ...

اص2لا درمان با اوزون تراپی فقط تو تهران گار خلیل واعظی خوبهالبته تنها اوزون نمیزنخه ترکیب می کنه با پی آر پی خیلی خوبه خدایی

تا حالا کسی و ندیدم مثل اون باشه

عزيزم اين كار دردناك بود؟! 

نه عزیزم درد نداره مامان من برای زانو دردی که داشت انجام داد و رفت کلینیک درد نفس و الان خداروشکر دیگه درد هم نداره و خیلی زانوش بهتر شده  و میتونه راه خم کنه و راه بره 

منم شنیدم از نظر علمی ثابت نشده ولی بعضیا باهاش جواب گرفتن

اره برای بعضیاجواب میده البته دکتری هم ک این کارو انجام میده خیلی تاثیر داره.برای عموی من 4جلسه اوزون درمانی نوشت دکتر وجواب گرفتن والان چن ماه هس میگذره دردی دیگه ندارن و خود دکتر گفتن ک دردشون کامل ازبین نمیره ولی گفتن بهتر میشه الان واقعا جواب گرفتن

سلام بچه ها اوزون تراپی درمانی واسه زانو هست که برای من خیلی خوب جواب داد. اما اینکه به همه جواب بد ...

منم مامانم واسه درمان زانوش بردم پیش دکتر اسکویی و اوزون درمانی کردن زانوشون خیلی راضی هسیم ازشون عالی هستن

سلام عزیزم، شما زانوتون خوب شده ان شاء الله 

ازون تزریق کردین تاثیر داشته

اخه شنیدم فقط دردو کم میکنه تاثیر مثبت دیگه ای نداره، چون درد کم میشه شخص مراعات زانو نمیکنه و خدایی نکرده باید مفصل عوض کنه

2706