2733
2734

من میزم توچارماه...پنج روز دیگ موعدمه

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی وقته منتظرم سه روز پیش هاش سی جی زدم ولی مهمان داشتم فقط دیشب تونستم اقدام کنم فک نکنم شانسی داشته باشم

اگ میشه ی صلوات بفرستین قلب نی نیم سالم باشه ب سختی باردار شدم 
2738

من پری ام 😢و یکسال و نه ماه اقدام 😔

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
خیلی وقته منتظرم سه روز پیش هاش سی جی زدم ولی مهمان داشتم فقط دیشب تونستم اقدام کنم فک نکنم شانسی دا ...

منم سه شنبه هاش سی حی زدم وشبش و فردا شب اقدام کردم ولی فک نمیکنم گرفته باشه

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
خیلی وقته منتظرم سه روز پیش هاش سی جی زدم ولی مهمان داشتم فقط دیشب تونستم اقدام کنم فک نکنم شانسی دا ...

ان شالله ک هست امیدت فقط و فقط به خدا باشه و استرس اصللللا نداشته باش

من پری ام 😢و یکسال و نه ماه اقدام 😔

اقای شوهر شیش ماه حدودا ک عمل واریگوسل کرده.

و خودم تخمدان پلی کیستیک ..

😔😔اگه یادم بودید برام دعا کنید بعد نماز هاتون و موقع اذان 😙😙😙

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
منم سه شنبه هاش سی حی زدم وشبش و فردا شب اقدام کردم ولی فک نمیکنم گرفته باشه

خواهر بدموقع برام مهمان اومد سه روز بودن اصن نتونستم اقدام کنم فقط دیشب اقدام داشتم

اگ میشه ی صلوات بفرستین قلب نی نیم سالم باشه ب سختی باردار شدم 
2706