2737
2739
عنوان

خانوم میخایی بدونید من آقام واسه چی میام تو سایت زنونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1575 بازدید | 124 پست
به نظر من که خیلی کار خوبی میکنی داداش سایت اگه فقط مال زنها بود که اصلا گزینه مرد نمیزاشتن

شماهمونی که شوهرش گم شده بود؟ کجا رفته بود بعد اون شعر سوزناک؟

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كسايي كه با بودن مردها تو سايت مخالفن رو اصلا درك نميكنم

منم✋ نمیدونم چرا اینجا هم زنونه اش کردند😄

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
ولی خدایی وجه اشتراک خیلی داریم باهم😁 اصلاح خانومای نی نی سایتی من توام یا تو منی یادت نیست😉😉

سلام ستیا عزیزجان ❤تشابه بین بعضی از ادما تویک یا دوتا رفتارشون  ممکنه  وجودداشته باشه ولی تو همه رفتاراشون نه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2731

بخدا فردام که زن بگیری اگه مشکلشو در گوشت دادهم بزنه معنی کلامشو نمیگیری خودتو خسته نکن تو این سایتا داداش

واسه نی نی دار شدنم صلوات میفرستید؟ حالم بده دلم خیلی نی نی میخواد😔داره میشه یک سال
2738
سلام عزیزجان ❤تشابه بین بعضی از ادما تویک یا دوتا رفتارشون  ممکنه  وجودداشته باشه ولی تو ه ...

سلام 😍 آره درسته ولی یک یا دو نکته م واسه اقایون خیلیه😁 به نطر من تو تاپیکای عکس بازی نیان کافیه😂 هر چند خودم هیچوقت عکسی نمیذارم و نذاشتم

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
شماهمونی که شوهرش گم شده بود؟ کجا رفته بود بعد اون شعر سوزناک؟

بله همونم یه تاپیک توضیحم دادم برو همونو بخون🌷

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️
2706