2737
2734
عنوان

خانوم میخایی بدونید من آقام واسه چی میام تو سایت زنونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1575 بازدید | 124 پست
نه قضاوت نکن همه زنا اینطوری نیستن 

جلوتر بری دستگیرت میشه

هنوز زوده.. 

بله همه جا بکسان نیست نه مرد نه خانم

ولی یک مسائل ریشه ی اکثرا دارند

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم
منم برام قابل هضم نیس ک شما ۳۲ سالتون باشه و کارشناسی ارشد؟! برام‌عجیبه ی آدم تحصیل کرده این باشه ...

شما داری توهین میکنی!از طرز حرف زدنت معلومه چه کاره ای دیگه.... خیلی بی ادب و پرخاشگری. من دنیای مجازی رو تفکیک نکردم. نی نی سایتو تفکیک کردم! خیلی به نظرم خاله زنکیه برا مردا.البته برای مردایی بیکاری امثال شما خیلی هم خوبه.تو در مورد من و زندگیم چی میدونی که حرف میرنی؟من اصن ایران نیستم همه زندگیم پا به پا و همراه مردا بزرگ شدم . چرندیات ذهنتو الکی نریز بیرون تا بهشون فکر نکردی.البته اگه بلد باشی فکر کنی. دیگه هم جوابی از من نخواهی شنید.نه وقتشو دارم نه حوصلشو.

خدای مهربونم شکرت 💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه زندگی ایندت نیست زیادی فوزولی میخوایید اطلاعات کسب کنید برید مشاوره اینهمه کتاب تو زنا چکار دارید اینجا دردودل زنانست از امثال اینجور مردها حالمون بهم میخوره شما که از اولش وسط زنا پلاسی بعدا چطورین.سالی که نکوست از بهارش پیداست

خواهر یکم با خودت بشین او فک کن به یه نتیجه میرسی حتما اخه چرا باید خودتو آلت برا مردا فک کنی مگه تو ...

يا ابلفض چي گفتي اصلا خودت فهميدي چه ربطي به حرف من داشت اخه

میشه خواهش کنم برای رسیدن به حاجتم برام صلوات بفرسین..التماس دعا😓😔🙏🏻
2731
ممنونم اميدوارم بتونيم بريم... همممممممه مون (اونايي كه ناراضي ان ازين مملكت رو ميگم )

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯