2737
2734
عنوان

شوهرم ضایعم کرد😰

518 بازدید | 19 پست

امشب مهمون داشتیم.شوهرم کلا کمعقله یه چی میگه بعداکه فهمید اشتباه کرده میگه شوخی کردم

تیکر تولد یک سالگی دختزمه.بازم ترکید😁کاربری سوممه

خب چی گفت؟

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخخخخخبببببببببببببببببب اووووف نفس یاری نمیده

دیشب قول دادم لایک نکنم امشب زدم زیر قولم عجب ادمی ام من ... 

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
2728

خدایی چرا کامل نمینویسید

گویند که گر می بخوری عرش بلرزد/عرشی که به یک جام بلرزد به چه ارزد؟/در خانه ی ما زیرزمینی است که در آن/یک خُم بخوری خشتی از آن نیز نلرزد              خیام💗

شما گاهی وقتا ایشون رو برنجون و ناامید کن بعضی ها از این طریق رفتلر اشتباه رو انجام نمیدن و تازه متوجه میشن اشتباه بوده نه اینکه ضایع کنی ها مثلا اگر غریبه همچین کاری کرده بود چیکار میکرده تو کوتاه مدت رو همسرت پیاده کن حق اینکه توجیه شوخی کنه نداره 

دیشب قول دادم لایک نکنم امشب زدم زیر قولم عجب ادمی ام من ... 

گفتم همه همینومیگن😆😆

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
خخخخخخخخبببببببببببببببببب اووووف نفس یاری نمیده

اوا ببخشید حواسم نبود😰

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️
2738

بحث مبایل شد.منم همینجوری به برادرشوهرم گفتم بنظرت گوشیموچندبرمیدارن؟یهو داد زد هر چی بردارن که چی بشه؟یه کاری نکن همینم ازت بگیرم😭خیلی بیشعوره

تیکر تولد یک سالگی دختزمه.بازم ترکید😁کاربری سوممه
بحث مبایل شد.منم همینجوری به برادرشوهرم گفتم بنظرت گوشیموچندبرمیدارن؟یهو داد زد هر چی بردارن که چی ب ...

خخخخخخ عجب شوهری خندم گرفت بخدا🙊🙊🙊.بنده خدا اینده نگره میگه شاید گرونترشد بشین سرجات😆

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

دکتر هلاکویی میگه اینجور آدما اعتماد به نفس پایین دارن و برای اینکه تو جمع دیده بشن یکی رو خورد میکنن 

بعد گفت مثل اینکه شما وقتی بچه ات مدفوع میکنی نمیندازیش سطل آشغال اینم یه عیبیه که شوهرتون داره و کاریش نمیشه کرد و نمیشه بخاطر این ازش جدا شد پس روحیه حساس شیشه ای تونو اصلاح کنید 

2706