2737
2734
عنوان

وای بیاید تو رو خدا ترس شدییییید

453 بازدید | 43 پست

سلام بچه ها.ما دو شب پیش مهمونی دعوت بودیم قبل شام بردم دست دخترم رو بشورم.یهو دو تا لامپ بالا سرمون ترکید.من و دخترام واقعااااا ترسیدیم باورتون نمیشه از ساعت 8 تا 10 من قشنگ رعشه داشتم.یه بار همون شب یه 2دقیقه سرم گیج رفت،از فرداش سرگیجه شدییییییید گرفتم همش احساس میکنم دارم غش میکنم!انگار سر و بدنم نیست قلبم تند تند میزنه و تهوع شدیییید میگیرم.الان دو روز هست اینجورم.دکترم رفتم کلرودیازپوکساید داد هیچ فرقی نکردم.اصلا نمیتونم از سرگیجه راه برم😭😭😭چیکار کنم؟

سلام

آقا معذرت میخوام من نمیدونم باید چیکارکنی که حالت بهتر شه

اما امیدوارم دوستان بتونن کمکت کنن و زود زود خوب شی🌻

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلام آقا معذرت میخوام من نمیدونم باید چیکارکنی که حالت بهتر شه اما امیدوارم دوستان بتونن کمکت کنن ...

ممنون که در جریانمون گذاشتی😉

من دیگه برای هیچ مرد مریضی گزارش نمی زنم😏اونا پشتشون به جاهای خوب گرمه😏

لامپتون جی بود اخه این لامپ کم مصرفا رو که میگن ترکید نباید یکی دو ساعت تو اون اتاق بری.میگن خیلی ضرر داره

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

من فک میکنم سرتو که تکون شدید دادی مایع گوشت تکون خورده باعث سرگیجه و تهوع میشه که دیمن هیدرینات سرگیجه تو خوب میکنه یا سیناریزین و بتاهیستین

حالا باز به دکتر دیگه برو

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
لامپتون جی بود اخه این لامپ کم مصرفا رو که میگن ترکید نباید یکی دو ساعت تو اون اتاق بری.میگن خیلی ضر ...

اون به خاطر مایع درونش هست و از نظر شیمیایی خطر داره عزیزم 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
2706