2733
2734
عنوان

انتقال تجربه براي موفقيت در ivf (آي وي اف)

| مشاهده متن کامل بحث + 355421 بازدید | 1511 پست
کسی رو سراغ دارین بخاطر نداشتن یه لوله با ای وی اف باردار شده باشه؟

من توو نيني سايت خيلي شنيدم اينو و اينكه مطمئنم امكان باردازي با يك لوله هست 

خدارو شكر صدهزار بار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از يك ماه قبل انتقال:  ١) روزي ١ ليوان عرق رازيانه  ٢) ژل رويال روزي سه بار بعد از هر وع ...

عزیزم من ی چن روزیه دارم ماساژ سیاه دونه انجام میدم چن دقیقه پاساژ بدی کافیه؟

خدایااا هزارن هزار مرتبه شکرت بخاطر معجزه ت😍🙏🏻
2728

سلام..ممنون از اطلاعات خوبی ک دادی عزیزم...من امروز ۸ روزه دوتا جنین سه روزه انتقال دادم..دلدرد و پادرد دارم خیلی نگرانم...۲۲ مرداد باید ازمایش بدم دعا کنید مثبت بشه ۱۲ ساله بدون علت بچه دار نمیشم

2738
سلام..ممنون از اطلاعات خوبی ک دادی عزیزم...من امروز ۸ روزه دوتا جنین سه روزه انتقال دادم..دلدرد و پا ...

سلام عزيزم 

نشونه خوبي داري احتمالا بارداري من سردرد وحشتناك داشتم 

ايشاالا ٢٢ مرداد بياي خبر خوش بهمون بدي

خيليا توو اين تاپيك باردار شدن 

خدارو شكر صدهزار بار

سلام من میخوام این ماه در یزد پیش دکتر کریم زاده ...ای وی اف کنم انشاالله که مثبت بشم....برام دعا کنید... دکتر کریم زاده برام30 امپول karma-fsh  نوشته روز 6 تا و روز هفتم یزد باشم و 40تا قرص پروژسترون.... که روز 4 تا می بایست بخورم.... که خوردم و الان نزدیک 12 روز از تمام شدن قرص ها گذشته ... اما هنوز پریود نشدم فقط از روز سوم قطع قرص ها دچار لکه بینی هستم اما پریود نه .... که باید پریود بشم که از روز دوم شروع به زدن آمپول ها بکنم... کسی چنین تجربه ای داشته.... در ضمن باردارم 90درصد نیستم چون من مشکل آزاد نکردن فولیکول را دارم.... با وجود فولیکول عالی ....ازاد نمیشه از تخمک و در خود تخمک از بین میره و حتی تبدیل به کیست هم نمیشه....و پریویدی بی نهایت منظمی هم داشتم

سلام من میخوام این ماه در یزد پیش دکتر کریم زاده ...ای وی اف کنم انشاالله که مثبت بشم....برام دعا کن ...

سلام انشاءالله كه با خبرخوش مياي

واللا من اين تحربه رو نداشتم و اطلاعاتي ندارم

ولي از ته دلم برات ارزوي موفقيت توو اين قضيه رو دارم

خدارو شكر صدهزار بار
سلام عزيزم  نشونه خوبي داري احتمالا بارداري من سردرد وحشتناك داشتم  ايشاالا ٢٢ مرداد بيا ...

وای اگه بدونی امروز چه به سرم اومد...صبح بی بی چک زدم و مثبت بود یک ساعت بعدش چنان دلدردی گرفتم که نمیتونستم تکون بخورم بعد یکم خوب شدم دوباره امشب درد شدید داشتم و دارم

وای اگه بدونی امروز چه به سرم اومد...صبح بی بی چک زدم و مثبت بود یک ساعت بعدش چنان دلدردی گرفتم که ن ...

خداروشكر كه مثبته عزيزم مباركت باشه انشاءالله به خيرو خوشب بگذره

خدارو شكر صدهزار بار
2706