2733
2739
عنوان

بچه ها قرص اتیسترون کی مصرف کرده؟

2209 بازدید | 14 پست

مصرفش چجوریه قبل غذا باید بخورم یابعد غذا

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخرشب عزیزم ب غذا چ ربطی داره کی بهت گفته

چرا اخر شب؟نمیدونم ی جا خوندم یادم نیس کجا 

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   
2731
من چن ساله دارم انواع واقسامشو میخورم واسه تنظیم بم گفتن قبل خواب  دکتر گفت اخر شب بخور اتیست ...

شماهم برای تنبلی تخمدان میخوری؟ من تاحالا نخوردم این اولین بارمه ک میخام بخورم

2738
 بهتر است قرص ها پس از شام و قبل از خواب خورده شوند تا عوارض گوارشی ایجاد نکنند.

پس قبل خواب میخورم

شماهم برای تنبلی تخمدان میخوری؟ من تاحالا نخوردم این اولین بارمه ک میخام بخورم

تنبلی خیلی خفیفی داشتم البته چن ساله پیش 

واسه تنظیم خوردم الان دیگه ازینا نمیخورم 

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
تنبلی خیلی خفیفی داشتم البته چن ساله پیش  واسه تنظیم خوردم الان دیگه ازینا نمیخورم

خب تنبلیت خوب شد ؟؟ی سوال سینه هات بزرگ نشد؟یا چاقت نکرد؟

خب تنبلیت خوب شد ؟؟ی سوال سینه هات بزرگ نشد؟یا چاقت نکرد؟

ببین عزیزم همشون چاق میکنن Ld  Hd و...

فقط ضرر بعضیاش بیشتره 

بعضیام کمتره

مثلا دیان و یاسمین حالت تهوع نداره ویتامین داره چاقیش کمتره 

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
ببین عزیزم همشون چاق میکنن Ld  Hd و... فقط ضرر بعضیاش بیشتره  بعضیام کمتره مثلا دیان و ...

حالا جاق بشم طوری نیس فقط میخام تنبلیم خوب بشه 

2706