2737
2739

بچه ها چه جالب

ببینید بیبی چک های من

اولی از پایین قبل از نیمه سیکلم هست اما ۲ بار اقدام داشتم

دومی بعد از نیمه سیکلم حدود روز ۱۶

دومی رو که زدم فکر کردم منفی هست انداختم سطل

الان رفتم چشمم بهش خورد دیدم خط افتاده بوده ندیدم

سومی برای امروزه وفردا روز پریودمه اول که تست زدم بعد دو دقیقه خط نیوفتاد انداختم رفتم بعد شک کردم برگشتم دیدم خط افتاده🤔🤔

همون موقع دوتای قبلی رو که در طی سیکل تست کرده بودم پیدا کردم

اولی خط نداشت دومی خط داشت و من ندیده بودم یا براثر گذشت مدت طولانی افتاده و سومی هم خطش تیره تر

یعنی بااقدام قبل نیمه سیکلم باردار شدم ؟!

اصلا باردارم؟چرا سومی اولش خط نداد بعد ۵ مین خط افتاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیبی چک که خشک میشه اعتبار نداره گاهی اوقاتم دو خط میشه ولی اینایی که جدیدن نشون میده بارداری

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

بی بی چک اگر همون اول خط نندازه معتبر نیست

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2738

هر3تاش هاله داره ان شالله که بارداری مبارکه

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

مبارک دیگ سه تا یعنی صد درصد دیگه😍😍😍😍

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
2706