2737
2739

سلام بچهها   یه دوتا مانتو فروشی هست تو ولیعصر بالاتر ساعی بنام مینیاتور رفتم  بیشترش پالتو شده بود سبک مانتو های اونو میپسندم.جایی دیگه آدرس دارین برم همین سبک مزونی

اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتین  کاراش مثله مینیاتوره

اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان
2731

بچهها یا بگین برم دست خالی نیام.

سبک مزون دولچه دوستدارم ولی الکی گرونه

بچهها یا بگین برم دست خالی نیام. سبک مزون دولچه دوستدارم ولی الکی گرونه

سلام خب نمیتونی همون سبکی بدی بیرون بدوزن ؟ 

من از اون مانتوییش که تنه لیلا بلوکات بود خیلی خوشم اومد رو استینش پاپیونه. ولی اکثرا مدلاش خانمانه هست . اسپرت نیست