2737
2739
عنوان

درد زایمان کسی هست بیاد سوال دارم

195 بازدید | 12 پست

دوستان عزیز من از ۹شب دردام شروع شود تا ۴نیم صبح درد داشتم هر ۵دقیقه یک بار انقباض داشتم که یه دفه قط شود بنظرتون مشگلی پیش امده تو روند زایمان برم بیمارستان یا نه کاذب بوده دردام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نی نی حرکت میکنه ؟

حرکتاشو چک کن حتما

مگه زمان زایمانت نزدیکه 

یه مدت قبل از زایمان این دردا و انقباضا ممکنه باشه 

ولی وقتی دردهات پشت سر هم و با فاصله زمانی کم بود حتما برو 

😐

الان چطوری 😐

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  
2740

دوست خوبم برای زایمان دردات به هر ۳ دقیقه یه بار رسید برو الکی تو بیمارستان نگهت میدارن کاری هم نمیکنن تازه با این فاصله اگر منظم شد و همه چیز خوب بود بازم حد اقل یه پنج ساعتی تا زایمان فاصله است نگران نباش ولی محض اطمینان یه تماس با اتاق زایمان بیمارستانت بگیر راهنماییت میکنن

گلم برای نینیت استرس سمه مخصوصا اگر نزدیک زایمانت باشه

تا دردت به دو دقیقه نرسیده نری

با روغن به شوهرت بگو کمرت رو ماساژ بده

ان شاالله که زایمان خوبی داشته باشی عزیزم

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

این که قطع شده میتونه کاذب باشه ولی برای اینکه خیالت راحت شه اگه امکانش رو داری برو ویزیت شو

ان شالله که نی نی رو به خوشی سلامتی بغل بگیری برای سلامتی نی نی منم دعا کن

زنگ بزن بلوک زایشگاه سوال کن .منم دیروز معاینه شدم بهم گفت رحمت بستس 😔

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76