2737
2734
عنوان

کسی دکتر عالیه خامنه ای رو میشناسه؟

6882 بازدید | 34 پست

سلام دوستان شبتون بخیر, برای مشکل ناباروری میخوام از شهرستان بیام تهران پیش دکتر عالیه خامنه ای . کسی خودش یا آشناهاش با ایشون درمان داشتن؟! نظرتون؟!

یک صلوات هدیه به دل شکسته خانم رباب  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم چیکار کردی؟ رفتی پیش دکتر؟

بله رفتم و همون ماه بدون دارو پریود شدم. اما هنوز باردار نشدم البته من فقط یه ماه کامل رعایت کردم دستوراتشو

بله رفتم و همون ماه بدون دارو پریود شدم. اما هنوز باردار نشدم البته من فقط یه ماه کامل رعایت کردم دس ...

انشاءالله به زودی خدا دامنتو سبز کنه

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
2738
انشاءالله به زودی خدا دامنتو سبز کنه

عزیزم دومین ماهی که دستورات ایشون رو رعایت کردیم و البته در کنارش درمان طب جدید هم داشتم باردار شدم خداروشکر

خداروشکر خانوم.مبارک باشه.میشه بپرسم دستورش چی بود 

بادکش رحم و تخمدان یه روز در میان. هفته ای دو سه بار تخم مرغ و پیاز و روغن زیتون. نخوداب. ارده و شیره. ذکر صلوات. چندتا شربت هم از داروخونه شون گرفتیم سوداک و سیامین. نان باروری هم از خودشون گرفتیم. جوشونده تخم رازیانه و تخم کتان و مریم گلی. دقیق یادم نیست ولی. با روغن سیاهدانه و بابونه رحم و تخمدان رو چرب میکردم و ماساژ میدادم هم خودم هم همسرم اینارو رعایت میکردیم تو غذا ها هم مراعات میکردیم کلا چیزهای سرد نخوردیم ویا خیلی کم کردیم

بادکش رحم و تخمدان یه روز در میان. هفته ای دو سه بار تخم مرغ و پیاز و روغن زیتون. نخوداب. ارده و شیر ...

سلام عزیزم ، بارداریت به سلامتی و مبارکی باشه ، هزینه داروهات که خانوم دکتر خامنه دادن ، چقد شد ؟

سلام عزیزم ، بارداریت به سلامتی و مبارکی باشه ، هزینه داروهات که خانوم دکتر خامنه دادن ، چقد شد ؟

سلام عزیزم.تاجایی ک یادمه حدود ۳۰۰ تومن شد

سلام عزیزم.تاجایی ک یادمه حدود ۳۰۰ تومن شد

خب پس معقوله ، اخه منم تنبلی تخمدان دارم میخوام اگه خدا بخواد برم پیش خانوم دکتر ، دیدم بعضیا گفتن یه تومن شده پول داروها ، تعجب کردم ، مرسی خواهرم 😘

خب پس معقوله ، اخه منم تنبلی تخمدان دارم میخوام اگه خدا بخواد برم پیش خانوم دکتر ، دیدم بعضیا گفتن ی ...

ان شاالله به لطف خدا نتیجه بگیری

2706