2737
2739

حالا هر موقع یکی میاد در مورد نماز و روزه و غسل و اینا میگه عده زیادی میگن ما قبول نداریم و اعتقاد نداریم  

به اینا نمیگن اگه مسلمونی چرا اعتقاد نداری 

به من میگن ترویج افکارت کفره....

ترویج افکارت کفره برو حالا

دستمال من🇹🇳زیر درخت🌳البالو🍒گم شده.                سواد داری؟!؟ 😲هااااا؟.                                            بی سوادی؟!؟ 😟واااااا؟.                                            پس تو خر🐴من هستی😐.                                      اخه این چی بود برامون میخوندن؟ 😩😩😩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با چه حرفی میخواستی دیگرونو کافر کنی؟😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
2738

استارتر رفتی ترویج کفر کنی؟جواب بده خب😒

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
یه مطلب در موردتناسخ از ایین بودا گفتم انقدر غر زدن  آخرم گزارش زدن پوکوندن

فکر کردم از خوش رفتاری با خاندان شوهر گفتی که پوکوندنت😂

2706