2733
2739
عنوان

مامانا خواهش میکنم کمکم کنید

106 بازدید | 10 پست

سلام. پسرم سه ماهشه دو سه روزی هست سینمو پس میزنه و شدیداً گریه می‌کنه. قبلاً چون شیرم کم بود روزی یک الی دو بار شیر خشک بهش میدادم. ممکنه دیگه سینمو نگیره ؟ چیکار کنم ؟

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد ....... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

دختر منم دقیقا دو هفتست سینمو خیلی کم میخوره در حد دو سه دقیقه ...وقت خواب میخوره اما تو بیداری مقاومت میکنه.منم مثل شما شیرخشک میدم اما درحد پنج پیمانه

امروز بردم بهداشت گفتن وزنش کمه شیرخشکشو زیاد کن

اعصابم بهم ریخت

من برای شیردادن خیلی اذیت شدم و خیلی خیلی درد کشیدم حالا میترسم زحماتم بی نتیجه بمونه و سینمو دیگه نگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر منم دقیقا دو هفتست سینمو خیلی کم میخوره در حد دو سه دقیقه ...وقت خواب میخوره اما تو بیداری مقاو ...

من هفته پیش بردم بهداشت گفت وزنش خوبه شیرخشک نده. پسر من وحشتناک گریه می‌کنه که نگیره. روانی شدم بخدا

2731

سلام میگیره نگران نباش سعی کن بهش بدی پسرمنم اینجوری بود دکتربردم عفونت ادراری داشت یه هفته بستری شدخوب شد البته یماهش بود ببرش دکترایشالا سالم باشه

بازم مامان شدم خدایاشکرت بهرکی دلش بچه میخوادعنایت کن آمین🥺🥰
سلام میگیره نگران نباش سعی کن بهش بدی پسرمنم اینجوری بود دکتربردم عفونت ادراری داشت یه هفته بستری شد ...

وااااای یعنی ممکنه پسر منم بخواد بستری بشه. از بستری شدنش وحشت دارم. بخاطر زردی ۱۵ روز بستری بود

وااااای یعنی ممکنه پسر منم بخواد بستری بشه. از بستری شدنش وحشت دارم. بخاطر زردی ۱۵ روز بستری بود

منم مثل شمابودم ده روز زردیش بستری شد نه شایدسالم باشه دکترضررنداره نترس 

بازم مامان شدم خدایاشکرت بهرکی دلش بچه میخوادعنایت کن آمین🥺🥰
منم مثل شمابودم ده روز زردیش بستری شد نه شایدسالم باشه دکترضررنداره نترس 

امروز میخواستم ببرمش همسرم گفت چیزیش نیست. 😥

2740
من تازه بردم آزمایش مشکلی نداره ولی نمیگیره سینمو

دختر شما هم شدید گریه می‌کنه و پس میزنه؟

دختر شما هم شدید گریه می‌کنه و پس میزنه؟

نه دختر من گریه نمیکنه میدونید انگار اصلا میلی به شیر نداره.با قاشق که بهش دارو میدم خیلی ولع داره اما الان با شیشه شیرهم بهش شیر میدم اما نمیخوره.