2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پینوس جان حرفت درست اما بستگی به دستگاه داره خیلیا میرن جاهایی که دستگاهش برند نیست و صرفا بخاطره هزینه کم. ولی من خیلی جاها شنیدم دستگاه مدیا استار علاوه بر اینکه خیلی خوبه موها رو نرم می کنه و هیچ عارضه ای برای فرد نداره.

گلم دستگاه خوب انتخاب کن

منم شنیدم سرطان پوستی میاره خیلی دلم میخواست انجام بدم اما به ریسکش نمیرزه

اتفاقا منم خیلی این و شنیده بودم رفتم یکی دو تا مقاله خوندم که از سایتای خارجی ترجمه شده بود . دیدم بعضی دستگاها این مشکل و ندارن . برو تو این سایته مطلبشو بخون www.mehrashkar.net

2740
منم شنیدم سرطان پوستی میاره خیلی دلم میخواست انجام بدم اما به ریسکش نمیرزه

من الان پنج ساله لیزر موهای زائد انجام دادم نه موهام برگشته نه علائمی از سرطان دارم. بدم وقتی تو همه کشورای دنیا انجام میدن ینی امنه دیگه

اتفاقا منم خیلی این و شنیده بودم رفتم یکی دو تا مقاله خوندم که از سایتای خارجی ترجمه شده بود . دیدم ...

یعنی بخریم خودمون استفاده کنیم ؟

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
یعنی بخریم خودمون استفاده کنیم ؟

عزیزم من یه کلینیک رفتم این دستگاه رو داشت و واقعا خوب بود منم دنبال این بودم که خودم بخرم و بتونم تو خونه استفاده کنم ولی گفتن این دستگاه برای خونه نداره به نظرم برو جایی که دستگاه مدیا استار رو داشته باشه

من چند ساله هم سولاریوم میرم و هم لیزر میرم هیچ مشکلی برام پیش نیومده خداروشکر. کشورای خارجی که همه لیزر میرن اگر بد بود که نمیرفتن . البته من یه دستگاه آلمانیه لیزرم به اسم مدیواستار. خیلی گشتم که یه دستگاه خوب پیدا کنم. دو تا مرکز عوض کردم ولی نوع دستگاهم همونه