2733
2739
عنوان

مامانای شیرده حال جسمیتون چطوره؟

150 بازدید | 13 پست

سلام مامانای عزیز من پسرم نردیک ۳ ماهشه و شیر خودمو میخوره حدود یک ماهه که همش مریضم و توانم خیلی کم شده حتی بیمارستان هم بستری شدم روز به روزم دارم ضعیف تر میشم دکتر بهم کلسیم و آهن و ویتامین سی و پودر لیدی میل و قرص مکمل داده هرروز میخورم شما هم کم جون هستین و توانتون کمه؟ اکه تجربه مشابه دارید خوب میشم یا اینکه شیر خشکیش بکنم؟ ممنونم راهنماییم کنید

تنها آرزوم اینه هیچکس به هیچ دلیلی غصه نخوره 🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب به خودت برس من قرص اهن میخورم و مولتی ویتامین مینرال و روزانه با دختر یک سالو نیمه خودم میشنم 10.15 تا لیمو شیرین میخوریم.اخه یه نی نی دو ماهه هم دارم میخوام از طریق شیرم مواد مغذی بش برسه مریض نشه.تازه رژیم غذایی گرفتم و روزانه ورزش میکنم ولی از ویتامین های بدنم نمیزنم موهامم نمیریزه.

دخترم شش ماهشه.من به هیچ یک از کارام نمیرسم.فقط کارای روزمره رو میکنم یعنی درست کردن صبونه،ناهار شام،عوض کردن پوشک،شیر دادن و خوابوندن بچه و نماز خوندن. روزم تموم میشه.سه بار شبا پا میشم شیر میدم،روزی ده ساعت هم میخوابم.فکر میکردم من فقط اینجوریم.

99.9.9به لطف خدا دفاع و یه هدیه ی بزرگ😍هنوز دفاع نکردم ولی خدا یه هدیه ی بزرگ بهم داد.😘 

من این احساس رو ندارم .خوبم خودم. اونجوری که میخواستم دارم لاغر میشم و حالم خوبه فقط شدید ریزش مو دارم که هر چی دکتر دیدم میگن طیبعیه و بعدا خودش درست میشه .از 3 ماهگی بچم ریزشم شروع شد.

به نظر من همش با خودت بگو شیردهی خیلی به نعفمه و حالم خیلی خوبه وقتی بچم شیرمو میخوره و سالمه...تلقین چیزای خووووب خیلی موثره عزیزم.فکرای کسل کننده و بی حالیتو بریز دور

امیدی هست چون خدایی هست  
2738
دخترم شش ماهشه.من به هیچ یک از کارام نمیرسم.فقط کارای روزمره رو میکنم یعنی درست کردن صبونه،ناهار شام ...

نه منم اینجورم. درحالی که چند روز بود به نمازمم نمیرسیدم.ولی از امروز باز شروع کردم و تنبلی رو کنار گذاشتتم.

امیدی هست چون خدایی هست  

من بعضی روزا که خیلی کار دارم بدنم ضعف میره.بچم ۸ ماه و نیمشه تا ۴ ماهگیش مولتی دیلی خوردم دکتر زنانم گفت تا دو سالگی که شیر میدی بخور.اصلا ریزش مو نداشتم ولی یه ماهه ریزش گرفتم بدجور رو اعصابمه.گفتم خوبه بازم برم بگیرم تو ارزونیا ۱۰۰ تاشو ۸۰ خریدم گور بابای گرونی موهام واجبتره و اعصابم.حالا یه آزمایشم دادم کم خونی نباشه.شماها هم ریزش مو دارین؟

من وقتی کم میخوابم اخلاقم دور از جون شما سگ میشه چشامم که نگو گود رفته وای خدا من میخوام خوشگل بمونم.از هیکلم که ۵ کیلو اضافه وزن هنوز دارم من میخوام ورزش کنم ولی مگه این دو تا بچه میزارن یه کلاس اولیم دارم آخه

من نینیم 6 ماهشه. نه خدا را شکر خوبم. من از اول شیردهی قرص ویتامین و مینرال استفاده می کنم. صبحانه  اکثرا تخم مرغ می خورم. ناهار هم سعی میکنم سالم بخورم  (هم کربوهیدارت، هم پروتیین و هم سبزیجات). شام هم اکثرا سوپ، عدسی یا خوراک لوبیا. میان وعده هم حتما دارم بین صبحانه و ناهار و بعد ناهار و شام که شیر یا ماست و میوه است. 

هر روز حداقل نیم ساعت پیاده روی میکنم. موقعی هم که کار دارم نینی را داخل آغوشی می گذارم و کارهام را انجام میدم.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

من دخترم 4 ماهشه یه دختر 5 ساله ام دارم اصلانمیفهمم چجوری صبحو شب میکنم انقد کار دارم دخترمم اولا خوب بود الان چند روزه بعد واکسن بیقرار و کم خوابه همش سرگیجه و ضعف شدید دارم هر چیم میخورم انگار نه انگار

شده خاطره هات آرزوت شه؟

اکثر کسایی که دو تا بچه دارن دیگه وقتی ندارن به خودشون برسن.من سر بچه اولم خیلی خوب بودم بدنم بیشتر میکشید.الان کار شوهرم زیاد شده دیرتر میاد خونه.یه بچه کلاس اولی که باید باهاش کار کنم و یه بچه ۸ ماهه که کلی کار داره.خدا رو شکر اولی کلی کاراشو خودش میکنه.دومیم نحس و بد نیست ولی خوب کار داره

من دخترم 4 ماهشه یه دختر 5 ساله ام دارم اصلانمیفهمم چجوری صبحو شب میکنم انقد کار دارم دخترمم اولا خو ...

مثل خودمی منم پسرم هفت ماههشه دخترم سه سال ونیم نمیفهمممم روزارو....شب ک میشه قشنگ جنازم دیگ

بچه هام تنها دلخوشی زندگیمن😍😍