2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای گرفتن حاجت خاص .مثلن نیت کنی ایندت ببینی مشخص میشه

قضيه اش چیه ؟ 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

سلام عزیزان کسی و میخوام معرفی کنم ک واقعا کارش عالیه و در عرض زمانی کم کاراش انجام میشه ایشون فقط کارای خیر انجام میدن.با قیمتهای مناسب و از شاگردهای قدیم باران خانم هستن،باران خانم و که باید بشناسین واقعا کارشون حرف نداره در رابطه با ابطال سحر کار برام انجام دادن ک هر جا رفتم میگفتن باطل نمیشه اما ایشون انجام دادن و حالا برای قدر دانی شماره هر تو شونم میزارم حتما تماس بگیرید خودتون متوجه میشید.

09105960058باران خانم

09057914844سید محمد جواد

2740
خانم باران یک کلاهبردار 

اصلا اینطور نیست احتمالا تو خودت محمدی هستی ازت دعا هم گرفتم اگر خودت محمدی باشی واقعا تو کلاهبردار و دزد هستی محمدی یکی از شیاطین واقعیه چون سر من کلاه گذاشت ۵ میلیون پول ازم گرفت و بعدم مشکلم حل نشد که هیچ بیشتر شد اما همین باران باران ک همه اسم شو میارن و واقعا ازش راضین با ۳۵۰ ت کارم و درست کرد حلالش باشه بخدا ک انسان واقعی ب این میگن 

[QUOTE=166655370]اصلا اینطور نیست احتمالا تو خودت محمدی هستی ازت دعا هم گرفتم اگر خودت محمدی باشی واقعا تو کلاهبردار 

اصلا خانم محمدی شخصیتش اینجوری نیست شماهایید که با این پولای ما مردم گرفتار روز مرگیتونو میگذرونید وپول نون شبتون میشه به هر حال من که واقعا نتیجه دیدم وتا عمر دارم دعاگوشون هستم وهر جا بشینم ازش تعریف میکنم