2733
2739
عنوان

شوهر شکاک

479 بازدید | 35 پست

شوهر من همه چیزش خوبه فقط یه بدی داره اونم اینه که همش گوشیم چک میکنه و میگه چرا به فلان  همکارت پیام دادی و ...

بعدش دعوامون میشه میگه معذرت میخوام و اشتباه کردم ولی باز ماه بعد همین کار میکنه

چی کار کنم باهاش

شکاکی یه بیماریه و باید جدی درمان بشه

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
در کنار اینکه درمان ا انجام میدی، پیاماتو پاک کن

اتفاقا دیروز پاک کرده بودم نمیدونم از کجا متوجه شده بود بدتر شده بود می گفت میدونم پیامت پیام کاری بوده ولی چرا پاک کردی

گوشی هر دومون ایفونه من زیاد سر در نمیارم ولی اون خیلی وارده نمیدونم از کجاش فهمیده

کاشکه شوور منم ی خورده شکاک بود ب نظرم باکلاسه شوور آدم روش شکاک باشه😁

یه چیزاییش خوبه مثلا اینکه به خاطر همین موضوع همه جا خودش میبرم و میارم، راحتم دیگه صبح میبرم میزاره جلو شرکت بعد ازظهر میاد جلو شرکت دنبالم حتی آرایشگاه برم جلو در آرایشگاه وایمیسته

ولی این گوشی چک کردنش خیلی اذیت میکنه

پیام کاری میدم عزیزم

شوهر منم حساسه.منم مراعات میکنم.کاری باشه تو محل کار حرفامو میگم.دیگه خونه پیام نمیدم.با پیام دادن و پاک کردن و این کارا بیشتر حساسش میکنی.سعی کن کاری کنی که نیاز نشه دیگه خونه اسمس بزنی

خدایا شکرت  
یه چیزاییش خوبه مثلا اینکه به خاطر همین موضوع همه جا خودش میبرم و میارم، راحتم دیگه صبح میبرم میزاره ...

توهم هرروزگوشیشوچک کن که مثل خودش باشی یعنی مقابله به مثل بعدم اگه ناراحت شد بگوپس منم ناراحت میشم که گوشیموچک میکنی وبهم اعتمادنداری

برای ارتباط باخداواسطه وشفیع نتراشید...بزرگی چون اونیازی به واسطه ندارد....فقط خودخدا😙😙😙
2706