2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا وقتی همه فارسی مینویسن اینجام ایرانه شما فینگیلیش مینویسی سختش میکنی .. فارسی بنویس بانو 

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
2731

ما ی خونه داشتیم قبلا وسط شهر بود اما حیاطش باغ بزرگ بود سرویس بهداشتی هم تو حیاط بود  باید میرفتی ته حیاط میپیچیدی تو ی راه باریک داشتم میرفتم همین ک رسیدم تو اون راه  ی چیزی مثل ادم ولی  سفید و به سرعت نور رفت تو باغ  بخدا راس میگم اصلا دوروغ نیس 😨😨😨😨

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤
چرا وقتی همه فارسی مینویسن اینجام ایرانه شما فینگیلیش مینویسی سختش میکنی .. فارسی بنویس بانو 

bekhoda goshim farsi aziyat mikone. matnaye boland ro neminevise. enshala farda mibaram dorost mikonam 

2738
shooookhi??? man kolan az shish salegi joda khabidam. ziyad tarso nistam

واای من نمیدونم دردم چی بود.اخه ما خونمون وقتی کوچیک بودم یه خونه ویلایی و قدیمی و بزرگ بود بابامم تو همون خونه فوت کرد.فک کنم من ازون موقع ترسو شدم.بعد که رفتیم آپارتمان به مدت خ‌ب بودم تنهاا میخ‌اییدم چند سال. ولی باز دوباره مادربزرگم فوت کرد دیگه پیش مامانم خوابیدم تا زمان ازدوااج😐😐۳۰سالمه خیر سرم. هنوز یه شبم نمیتونم تنهاا بخوابم

bekhoda goshim farsi aziyat mikone. matnaye boland ro neminevise. enshala farda mibaram dorost mikon ...

ان شالله ولی فک نکنم اگ فینگلیش بنویسی خانوما پستاتو تو تاپیکا بخونن خصوصا طولانی هاارو ... 

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
eyb nadare farda doros mikonam miyam koooolan farsi minevisam. ye taypikam mizaram khobe dostam???

خوبه .. راضیم ازت

bekhoda goshim farsi aziyat mikone. matnaye boland ro neminevise. enshala farda mibaram dorost mikon ...

Kika keyboardرو دانلود کن خوب میشه

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
2706