2733
2734
عنوان

كار زشت جاريم ....ايا حق با من نيست؟

4614 بازدید | 255 پست

سلام بچه ها اعصابم خورد بود گفتم شمام بياين ببينيد أيا حق با منه؟

امشب ساعت ٧ شوهرم از سر كارش زنگ زد گفت بعد شام خواهر و برادرام با مامان و بابام اينا ميان برا اينكه ما تو چند ماه گذشته خونه خريديم هم ماشين مثلا ميومدن تبريك بگن بعد گفتم من نميريم خودت برو ميوه و شيريني بگير گفتم باشه ...

راستي اينم بگم من ٨ ماهه حامله هم هستم خلاصه سريع خونه رو تَر و تميز كردم ميوه رو شستم و كارارو كردم منتظر موندم ٢٥ نَفَر تقريبا ميشن خونواده شوهرم ٦ تا خواهر برادرن حدود ١٥٠ تومن ميوه و شيريني خريدم بعد ساعتاي ٩ زنگ خورد ديدم جاري بزرگم و برادرشوهرمن يه جعبه بزرگ دستشونه من فك كردم كادوئه اومدن تو گفتن شيريني ماشينتونه با خنده ...

جاريم گفت ميشه بزاري تو يخچال اي ميشه كيك تولد ارمانه پسر بزرگشه ١٨ سالشه امشب تولدش بوده ما گفتيم خوبه ديگه الان كه دور هميم يه تولد كوچولو برا ارمانم بگيريم من خيلللللي تو دلم بدم اومد حرصم در اومد ولي جلو روش گفتم خوب كردين بابا 

بعدشم كه كم كم بقيه اومدن شكلات و شيريني اوورده بودن مادر شوهرم گفت ما برا تبريك ماشين اومديم كادو خونه بمونه هر وقت گوسفند كشتيد يكم بدم اومد ولي جلو روشون همش ميخنديدم و عادي بودم خلاصه جاريم تولد پسرشو خونه ما گرفت و همه هم كادو دادن و شوهرم منم اومد به من گفت چقد بدم گفتم ٥٠ بده خلاصه رفتن ....

بعدش به شوهرم گفتم اه اه از كار زري اصن خوشم نيومد يني چي كه يه كيك كوچيك گرفته اومده تولد بچشو اينجا گرفته (تازه كيكش برا ٢٥ نَفَر كوچيك بود به زور رسيد به همه )شوهرمم گفت بعد سالي خونوادم برا بعد شام اومدن تو رو خدا غر نزن منم گفتم خوشم نمياد طرف اونا رو ميگيري نبايد بي خبر تولد بچشونو خونه مردم بگيرن با شوهرم يكم بحثم شد اونم رفت تو أتاق خواب خوابيد منم رو مبل دراز كشيدم اعصابم خورد بود گفتم شما قضاوت كنيد

ایراد نداره اخه بنظرم سخت نگیر چیزی نشده که 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حق با شماست

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2740

نه عزیزم اصلا بد نبود کارش، دور همی بودید دیگه سخت نگیر به خودت 

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

خب عزيزم مهموني بعد از شامي بوده

شام كه نبوده بگيم جاريت خواسته زرنگي كنه 

ببخشيد ولي من كه اشكالي نديدم

از خواب خسته ام ، به چیزی بیشتر از خواب نیاز دارم...چیزی شبیه بیهوشی برای زمان طولانی ...شاید هم از بیداری خسته ام، از این که بخوابم و تهش باز بیداری باشد...کاش میشد سه سال یا شش سال یا نه سال خوابید و بعد بیدار شد..نشد  هم نشد

سخت نگیر آدم نفهم همینه دیگه خوشی برای اونها بود اعصاب خورد کنی بعدش برای تو و شوهرت .. بدو برو پیش  شوهرت .. هر روز که نمیان . تولد هم بخوره تو سرش که شعور نداشته .. 

قربان وفای سگ ♥️

كار جاريت و مادرشوهرت زشته

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه