2733
2739
عنوان

شوهرم سردشده.چیکارکنم

527 بازدید | 26 پست

وقتی بخاطرمامان وداداش فضولش باهم دعوامون میشه شوهرم چندباربهم گفته.همش فکرمیکنم چرااومدم خاستگاریت وچرازنم شدی وادامه میده چرازنم شدی.پشیمونم وهرشب آرزوی مرگ میکنم.این اواخردعواسرمادرشوهرم وبرادرشوهرم زیادداشتیم.اینومیگه ولی بازوقتی آرومه مثل بقیه مواقع قربون صدقه ام میشه ومیگه چراماهمش باهم دعوامیکنیم چرازندگیمون رونمیتونیم کنترل کنیم.من توروخیلی دوست دارم.چیکارکنم

باید بهش بگی.....زندگی اصلیت الان منم....اونا حاشیه هستن

خیلی مستقیمه آ

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب عزیزم نذار زیاد بره پیش اونا یا خودت برو که که نتونن فتنه کنن😊

افرین دقیقا 

منم گاهی میرفتم خونه پدرشوهرم با وجودیکه احترام میکنن ولی خواهر شوهر مجردم خیلی رو مخه ،اوف ،منم قشنگ الان نزدیک یک ماهه نرفتم بااا خیال راحت زندگیمو میکنم اگرم برم بعد شام در حد یک ساعت میریم و میایم ،، شوهرمم نمیره بی من 😊😊😊😝😝😝😉😉😉😉😉😉😉😀😀😀😀😀

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

خونمون نزدیک همه شوهرم باماشین پدرشوهرم میره سرکارهرروز.مجبوره بره اونجا.حیلی داغونم امشب بازم دعواکردیم گفتم بهشون بگواحترام نگه دارن منم احترام میزارم.دخالت نکنن.تورونسبت به من بدنکنن.بعدش دعوابزرگ شدوبحث کردیم گفتم مامانت دخالت میکنه بی احترامه داداشت فضوله دوبهم زنه مامانت دعاییه برات دعاگرفته اونم گفت تومیخایی من به خانوادم بی احترامی کنم اصلاپشیمون شدم.وازاین حرفا.الانم اومده خوابیده پشتشم کرد.منم جدادرازکشیدم جلوتلویزیون.بنظرتون چیکارکنم خیلی دعواهامون زیادشده شوهرم جدیدازیادازپشیمونی وجدایی حرف زده الان حامله ام

2738

مگه اونا چی میگن که با شوهرت دعوات میشه😞 خب عزیز دلم با خودت تمرین کن ک اگه ی بار دیگه چیزی گفتن جوابشونو بدی محکم 

اینجوری هم جنگ اعصاب نداری هم با شوهرت دعوا نمیکنی دیگه

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

شوهرت متاسفانه ادم دهن بینیه

باید یکاری برا دهن بینیش کنی 

شادی‌های کوچک بیاب خوشی‌‌های کوچک بساز. جوری که بتوانی دوام بیاوری، طوری که زندگی همچنان ارزش زیستن داشته باشد. 
خونمون نزدیک همه شوهرم باماشین پدرشوهرم میره سرکارهرروز.مجبوره بره اونجا.حیلی داغونم امشب بازم دعواک ...

ببین ابجی مستقیم ک ی بار دخالت کردن بگو خودم صلاح زندگیمو بهتر میدونم و رودربایستی ک نداری ،جوابشونو بده ،،،،اما جلو شوهرت ب ظاهرم باشه احترام کن ،،بدشونم پیش شوهرت نگو ،،حتما جواب میگیری ،،،،، 

به خاطر بقیه زندگیتو خراب نکن دختر خوب ، چرا اینقدر بچه گانه برخورد میکنی یه کم سیاست داشته باش ، اولا به فکر خودت باش که بارداری بعدشم به فکر زندگیت کاری به بقیه و کارها و رفتارشون نداشته باش زندگی تو بساز 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2706