2733
2734
عنوان

درد باشگاه

150 بازدید | 15 پست

دیروز رفتم پیلاتس اولین جلسم بود یه ساله باشگاه نرفتم کلا .الان از زیر سینم درد میکنه تا زیر شکمم کله شکمم انگار زخمه خمیده راه میرم .مخصوصا دورو وره معدم.رونامم درد میکنه😓😓😓طبیعیه اینا؟ فردا چطور با این اوصاف ورزش کنم

خاکی که باشی اسفالتت میکنن:'(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم طبیعی منم وقتی دیر ب دیر میرم باشگاه اصطلاحا بدنم سرده همینجور میشم یه مسکن بخور دوش اب گرم بگیر استراحت کن بعد 2 3 روز از بین میره 

میگم پیلاتس مثل یوگاس؟ چربی سوزی هم داره؟

خدایا به امید تو ...
2731
اره عزیزم طبیعی منم وقتی دیر ب دیر میرم باشگاه اصطلاحا بدنم سرده همینجور میشم یه مسکن بخور دوش اب گر ...

ورزشه کششیه اره بدنو فرم میده و لاغر میکنه

2738
بله طبیعیه یه هفته باید این دردو تحمل کنی بعد باشگاه اومدنی زود برو دوش اب گرم بگیر تا درداش کمتر بش ...

اخه انقد درد داره یعنی اصلا نمیتونم راست راه برم از درد

پیلاتس خیلی خیلی خیلی ورزش خوبیه . هم واسه درمان مریضی هم اندام همه چی 😊 موفق باشی عزیزم 🐘

ممنون اگه این درده بذاره فردا ورزش کنم اصلا انگار کله بدنم تیکه پاره اس حتی زیر شکمم

ممنون اگه این درده بذاره فردا ورزش کنم اصلا انگار کله بدنم تیکه پاره اس حتی زیر شکمم

خوب میشی منم اولین روز اینجوری بودم 🐥

بی وفایی بی وفاییییی این 👈 دل 👉 من از غصه داغوووون شده 💕
2706