2752
2734
عنوان

شام چی دارین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 61 پست
به به افرین به شما زن قهرمان شوهر من واسه شکمش حاضره منم طلاق بده از بس شکموه البته خداروشکر چاق ن ...

شوهرم خییییییییلییییییییی چاقه. بندری درست کرده بودم سرشب همه رو خورد 😂😂😂خیلی پرخور هس

بزودی دوقلوهام دنیا میان    
قرمه سبزی با برنج .ناگت مرغ.آش کشک با کلی مخلفات..امروز ناهار مهمون داشتم باقی مانده هاشه😊

آخ نمیدونم چرا ولی عاشق غذای مونده م 😕😋

خدایا خودت مراقب هدیه ای که دادی باش👶🏻🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وا چرااا😄

حوصله آشپزی ندارم خواهر  

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
آخ نمیدونم چرا ولی عاشق غذای مونده م 😕😋

خخخخ برعکس من خیلی دوست ندارم هر چند امشب شام شوهریم نیست فک نکنم میلم ب چیزی بره فقط یه کوچولو اونم واسه نی نی یچیزی میخورم

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
خخخخ برعکس من خیلی دوست ندارم هر چند امشب شام شوهریم نیست فک نکنم میلم ب چیزی بره فقط یه کوچولو اونم ...

دقیقا عین من اصن اشتها ندارم ولی مجبورم بخورم

آفرین منم همینم یعنی واقعا ب زور لقمه هارو با ابی چیزی میدم پایین مگر اینکه غذا هوسونم باشه

عزیزم شما برای قلب نی نیتون رفتین من تاریخ آخرین پری ۲۶مهربود ۲۵ همین ماه میرم برای قلب ب نظرت زمانش خوبه?

عزیزم شما برای قلب نی نیتون رفتین من تاریخ آخرین پری ۲۶مهربود ۲۵ همین ماه میرم برای قلب ب نظرت زمانش ...

عزیزم من اخرین تاریخ پریودم ۸ مهر بود تو هفت هفتگی رفتم دو هفته پیش جنین و ندید فقط ساک بارداری بود بعد دو هفته دیروز رفتم تو ۹ هفتگی خداروشکر خوب بود قلبشم میزد 

بزار هشت هفتت تموم شه بعد برو