2733
2734
لاکتوز یه نوع قند هستش که تو شیر هست ولی پروتئین گاوی یه نوع پروتیینه تو محصولات گاوی

خوب ینی من چه رزیمی باید بگیرم.

یه دکتر گف حساسیت ب لبنیات گاوی یکی گفته لاکتوز.یکین؟

تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب ینی من چه رزیمی باید بگیرم. یه دکتر گف حساسیت ب لبنیات گاوی یکی گفته لاکتوز.یکین؟

عاطی جان خوبی 

بیبن دکتدادیگ به لفظ میگن حساسیت به پروتین گاوی 

ولی دراصل همون منظورشون عدم تحمل غذایی به قندشیره ک لاکتوزه 

حساسیت به پروتینای شیرگاوخیلی شدیدوسنگین شیرای رژیمی سنگینتری بایدبخورن مثل نءوکیت نوترامیژن این چیزا

براپسزمن ک خیلی شدیدبودبه اپتامیل پپتی جداب دادالبته حساسیت به لاکتوزبود

وخدایی که بشدت کافیست
2728
خوب ینی من چه رزیمی باید بگیرم. یه دکتر گف حساسیت ب لبنیات گاوی یکی گفته لاکتوز.یکین؟

محصولات گاوی نباید مصرف کنید ولی دقیق نمیدونم باید از دکترت بپرسی حتما ...چون ممکنه تو چیزای دیگه هم باشه 

اگ فقط شیرخودتومیدی هرچیزی ک توش محصولات گاوی هست نبایدبخوری همین 

اگ شیزخشکم میدی ک شیزای مخصوص الرژی مثلhaک ضعیفتره یاپپتی ایناروبابدبدی باتشخیص دکتدباتوجه به علایم 

اگ فقط خشک بدی کارت راحتترمیشه چون وقتی شیرمیدی ممکنه بچه به چیرای دیگم حساس بلشه ک اینجودی یکم سختترمیشه واست 

وخدایی که بشدت کافیست
عاطی جان خوبی  بیبن دکتدادیگ به لفظ میگن حساسیت به پروتین گاوی  ولی دراصل همون منظورشون ...

والا دکتر حضوری رفتم گف حساسیت به لبنیات

مقدادی ازش پرسیدم گف ب لاکتوز

میخوام بدونم الان پپتی رو بدم خودم لبنیات نخورم کافیه

بیسکوییت اینا چی؟

2738
اگ فقط شیرخودتومیدی هرچیزی ک توش محصولات گاوی هست نبایدبخوری همین  اگ شیزخشکم میدی ک شیزای مخص ...

والا ازرافمون دو نفر با رزیم شیر میدن بچه های تپلیم دارن.

من پپتی م دارم میدم.موندم قطع کنم یا نه عذاب وجدان دارم اونا مال خودشونو میدن فقط

والا ازرافمون دو نفر با رزیم شیر میدن بچه های تپلیم دارن. من پپتی م دارم میدم.موندم قطع کنم یا نه ع ...

اگ پپتی میدی بنظرم شب خودتونده دیگ من سرپسرم همینکاروکردم تاجواب گرفتم چون میبینی بچه ب چیرای ریگم حساسه تونمیدونی ومیخوری 

من پسزم همش روی وزن وفدنرمال بودن تپل بودن 

من فعلاhaمیدم اگ دکترعوض کنه پپتی میدم 

خیلی شیرخدبیه البته واس دخترم 

وخدایی که بشدت کافیست
والا دکتر حضوری رفتم گف حساسیت به لبنیات مقدادی ازش پرسیدم گف ب لاکتوز میخوام بدونم الان پپتی رو ب ...

همون لاکتوره شیره منظورهردوشون 

ببین پپتی روبده خودتم رژیم لبنیات بگیری بازمیبینی مقلابه تخم مرغم الرژی داره وبازتوعلایم میبینی توبچه منظورم اینه 

ولی اگ فقط شیرخشک بخوره خیالت راحته دیگه 

البته این نظرمنه شابدتودلت نخادشیرسینتوقطع کنی 

پپتی شیزیه ک لاکتوزنداره دیگه 

البته داره منتهاشکسته شدس تاهضمش برابچه ک این انریمونداره راحتتربلسه 

راستی سماهمون عاطفه ای ک نی نیش فاویسمش مثبت شده بود؟؟

وخدایی که بشدت کافیست
همون لاکتوره شیره منظورهردوشون  ببین پپتی روبده خودتم رژیم لبنیات بگیری بازمیبینی مقلابه تخم م ...

دکتر گف تخم مرغ لبنیات دلستر.چیزیم نمیخوره کم شده خوردنش.سینه رو نمیگیره زیاد.اما دلم نمیاد ندم اصلا.نمیدونم یکی دو هفته پیش برم ببینم چجور میشه با این وضع هم خشک هم مال خودم.

میترسم قطع کنم یهو شیر گیر نیاد

دکتر گف تخم مرغ لبنیات دلستر.چیزیم نمیخوره کم شده خوردنش.سینه رو نمیگیره زیاد.اما دلم نمیاد ندم اصلا ...

اره دیگ منم ارگیرنیومون شیرمیترسم کلی اخه ادم هیجی نخوره اون شیردیگ مفوی نیسد

فعلاشیراهست بعضی داروخونه هاباشناسنامه نوزادمیدن 

وخدایی که بشدت کافیست
2706