2737
2734
عنوان

دختر خاله تقریبا مطلقه شوهر م ۲۴ ساعت خونه مادر شوهرم افتاده

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا حرف نمیشه بزنی جلوش خیییلی بده نامحرمه  خییلیم کثیفه چشمش دنباله شوهرمه بخاطر همین اذیت م ...

یه بار بگو مریضم بگو مهمون دارم بهونه بیار هر 4 روز یکبار چه خبره  ! 

میتوتی راحت یگی من از فلانی خوشم ننیاد وقتی اونجاست نمیام مامانی...اگر رفتی دیدی هست بلند شی بیای بیرون...

یا هر وقت موقعیت مناسبی پیدا مردی یک دعوا حسابی راه بندازی ک مادرشوهرت بفهمه...پسرشو میخواد خودشو جمع کنه

2731

وقتی میری گوشی و وسیله گرون قیمت با خودت نبر. با شوهرت هماهنگ کن که همش نیم ساعت اونجا باشین.

شوهرت چرا از مادرش میترسه؟!

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

مثلا اینجوری 

شب ساعته ۱ شب زنگ میزد به شوهرم حالواحوال منم پیشه شوهرم خوابیده بودم یا وقت وبی وقت زنگ میزد به شوهرم به بهانه اینکه کاری براش انجام بده بعد منم به مادر شوهر بی عقل گفتم گفت ها دختر خاله یه رنگه عیب نداره

میشه یه صلوات برام بفرستی همین .ممنون
2740
من درک میکنم چی میگی چون تو شرایط تو بودم تنها راه چارش صبره اصلا هم نزار. خانواده شوهرت بفهمن ک ...

حالا دیگه فهمیدن من ازش بدم میاد شوهرمم بهشون گفته ولی باز به رو خودشون نمیارن

وقتی میری گوشی و وسیله گرون قیمت با خودت نبر. با شوهرت هماهنگ کن که همش نیم ساعت اونجا باشین. شوهرت ...

نمیدونم .بسکه مادرش با سیاسته ومکار هاره

خوب وقتي ايشون نرن شماهم لازم نيست بريد پس همسرت نبايد بره اگه خودشم خوشش نمياد

شرایطم حوریه که به زور زنگدمیزنن ناهار بیایید بعد دختر خالشم اونجاس باید تا شب تحملش کنم .وسردرد بگیرم

من درک میکنم چی میگی چون تو شرایط تو بودم تنها راه چارش صبره اصلا هم نزار. خانواده شوهرت بفهمن ک ...

متاسفانه شوهرم زیاد قبول نمیکنه میگه خونه مادرم حتما باید بریم 

دختر خالهه چرا داره طلاق میگیره؟

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
شرایطم حوریه که به زور زنگدمیزنن ناهار بیایید بعد دختر خالشم اونجاس باید تا شب تحملش کنم .وسردرد بگی ...

بنظرم شوهرت نخواد بره نميريد باهم

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم