2737
2739

الان یکساله .در حال انجام دادن کارای طلاقشه .مادر شوهر احمق منم مثلا داره حمایتش میکنه 

شوهرمم بشدت ازش(دختر خاله) بدش میاد خیییلی بی شخصیته بی تربیت هیز دزد واقعااااا حالم بد میشه وقتی هفته ایی یه روز یا دوبار میرم اونجا اینو اونجا میبینم داعم زوووول میزنه نگای منو شوهرم میکنه اه میکشه میره تو فکر .واقعا کلافه شدم .

باید مواظب کیفم باشم گوشیم که ندزده (چون سابقه داره)

نمیخوام برم خونه مادر شوهرم ولی نمیزارن به زور دعوتم میکنن بیا .تا برم حرصم بدن 

چند بارن بهشون تذکر دادم ولی مادر شوهرم آدم لجباز و بی عقلیه 

قهر میکنم نمیرم ولی برای ۴ روزه دوباره اون زن رو دعوت میکنن منم دعوت میکنن

چه جوری بگم انگار یه هوو آوردن نشوندن جلوم .... 

میشه یه صلوات برام بفرستی همین .ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

هر کسی اختیار خونه خودشو داره، شما نمیتونی به مادر شوهرت بگی کیو دعوت بکنه یا نکنه، اگه قراره کسی حرفی بزنه شوهرته نه شما. نهایتا اگه نظر همسرت موافق با شماست، به مادرش میگه نمیایم وقتی فلانی اونجاست.

بازهمینکه شوهرت بدش میاد جای شکرش باقیه😊 طلاق بگیره کجا میخواد بره؟ 1سالم زیاده برا کارای طلاقا

فعلا که شده دختر مادر شوهرم .خدا میدونه تا کی

میشه یه صلوات برام بفرستی همین .ممنون

بنظرم شمازیادی شکاکی وازهیچی واسه خودت مشکل میتراشی یکمم بدبینی

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘