2733
2739
عنوان

کیسه صفرا وکیست تخمدانم عمل کردم

161 بازدید | 16 پست

سلام جمعه عصر بستری شدم شنبه صبح عمل شدم پنج ساعت بیهوش بودم چون دوتا عمل باهم بود لاپرااسکوپی سخت بود دیروز عصر ترخیص شدم خیلی درد دارم تو این چندروز هیچی نخوردم هش داروی بیهوشی بالا میارم از عمل سزارین هم سخت تره این عمل 

ان شاءالله زود خوب میشی گلم

عمل سختیه کیسه صفرا

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
ان شاءالله زود خوب میشی گلم عمل سختیه کیسه صفرا

مرسی عزیزم دکتر گفت دردت بیشتر به خاطر کیسته کتفم خیلی درد میکنه پریود هم شدم بعد از عمل دلم ضعف میره ولی نمیتونم چیزی بخورم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مرسی عزیزم دکتر گفت دردت بیشتر به خاطر کیسته کتفم خیلی درد میکنه پریود هم شدم بعد از عمل دلم ضعف میر ...

دراز نکش..چون شکمت رو با گاز پر کردن برای عمل .گاز میاد تو کتفت درد شدید داری سعی کن نیمه خوابیده یا نشسته استراحت کنی

لاپارا سخته؟؟؟ گاهی وقتا فک میکنم کوهم که خدا تیشه رو برداشته فقط میکوبه

من دوتا عمل باهم داشتم گفتم سزارین اینقدر درد نداشتم دکتر گفت تو سزارین نیم ساعت بچه رو از شکم درمیارن شکمم از چهار جا سوراخ کردن خیلی نفخ داره چون بادش کردن قبلش الانم که خونه هستم خیلی درد دارم مسکن هم جواب نمیده

مرسی عزیزم دکتر گفت دردت بیشتر به خاطر کیسته کتفم خیلی درد میکنه پریود هم شدم بعد از عمل دلم ضعف میر ...

چقددد سختتتت  

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
2738
عمل کیست انقدر سخت بود؟؟؟؟ میشه اگه تجربه ای داری بگی؟ من امروز وقت دکتر دارم انقد برای کیست دارو خ ...

من ساعت هشت رفتم اتاق عمل ساعت یک ونیم اوردن ریکاوری دکتر گفت عملت چهارساعت طول کشید ساعت دو ونیم اوردن بخش چون من سزارین هم کردم دوروزه راه میرفتم خیلی خوب بودم ولی تو این عمل نه .چون دکتر گفت دوتا عمل کردی برای همین دردش طبیعیه

منم ۵شنبه کیسه صفرام عمل کردم .درد شونه ات به خاطر گاز که حین عمل به شکم میزنن اگه راه بری کمتر میشه .دردت روزبروز کمترمیشه .برامن فقط دو روز اول سخت بود خداروشکر ازدیروز بهترم ولی تو خونه زیاد راه میرم بخیه هام بهترن اگه دیدی دردت زیاده شیاف استفاده کن برامن استامینوفن جواب میده .داروهای عفونتت هم حتما سرساعت بخور انشالله روزبروز بهترمیشی

من ساعت هشت رفتم اتاق عمل ساعت یک ونیم اوردن ریکاوری دکتر گفت عملت چهارساعت طول کشید ساعت دو ونیم او ...

پلی کیستیک بودی یا کیست معمولی داشتی؟ به نظرت پلی کیستیک رو عمل میکنن من راحت بشم؟

2706