2737
2734
عنوان

کالبد شکافی

1568 بازدید | 20 پست

سلام و صبح بخیر 

میخوام نظرتون رو راجب کالبد شکافی بدونم یعنی کار در پزشکی قانونی 

کسی هست خودش یا اطرافیان در این زمینه کار کنه ؟؟؟

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦

چه کار جذابی

بچه که بودم حشرات  مرده  رو مخصوصا زنبورها رو کالبد شکافی میکردم

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
چه کار جذابی بچه که بودم حشرات  مرده  رو مخصوصا زنبورها رو کالبد شکافی میکردم

منم خیلی وقته بهش فکر می‌کنم برای خودمم جذابه انگار یه دنیای دیگست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راستی من رشتم تو دبیرستان انسانی بود و رشته دانشگاهیم معارف اسلامی ک بعد از مدتی انصراف دادم باید از کجا شروع کنم با دیپلم انسانی میشه کنکور داد ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
بیشتر حال بهم زنه 

🤭🤭🤭من خودم خیلی آدم ترسویی بودم چند وقتیه شهامت این کارو تو خودم میبینم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
2738

فکر کنم بشه کنکور بدی کنکور تجربی

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

من یکی از دوستام رشته اش فنی بود پیش انسانی خوند کنکور تجربی داد

منم خیلی وقته بهش فکر می‌کنم برای خودمم جذابه انگار یه دنیای دیگست 

من لیسانس حقوق دارم واحدی به اسم پزشکی قانونی داشتیم انقدر شیرین بود.البته واقعا رفتن تو شغل کالبدشکافی واقعا دل میخواد البته بعد یه مدت عادی میشه

من لیسانس حقوق دارم واحدی به اسم پزشکی قانونی داشتیم انقدر شیرین بود.البته واقعا رفتن تو شغل کالبدشک ...

چه جالب نمیدونستم توی رشته حقوق واحد کالبد شکافی داره شما رفته بودی؟میشه برام تعریف کنی ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
من یکی از دوستام رشته اش فنی بود پیش انسانی خوند کنکور تجربی داد

پس باید پیش رو تجربی بخونم 

وای چقد زیاد میشه 😦

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
2706