2733
2739
عنوان

رژ لب بازی

| مشاهده متن کامل بحث + 12493 بازدید | 478 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این کرمم خیلی هم ارزون خریدم فک میکنم ۲۰ اینا واسه روزانه خوبه سبکه و مخملی

مرسی عزیزم لطف کردی واقعا دونبال یه کرم خوبم صورتم خوبه اما یه کرم میخوام که پوستمو شفاف کنه

2728
ماسک موها رو چرب نمیکنه ?قبل حمام باید زد یا بعدش؟

نه چرب چرا،ماسک ابرسانی میکنه و موهارو شاداب میکنه

همه مدلش هس تو حمومو قبل حموم و بعد حموم

🦋🌈insta :home_sara_golgoli🦋🌈                        
2740
ب تو ک نمیرسم ماشالله عین عروسکی بخدا😱😭من ناامید شدم از خودم تو و گلبهی و بقیه رو دیدم 

😒😒😒اذیت نکن انقدر خوشگلی سهم همه رو دزدیدی عین گلبهی زیبایی❤❤

و زمینی که قسم خورد شکستم بدهد🙃
مرسی عزیزم لطف کردی واقعا دونبال یه کرم خوبم صورتم خوبه اما یه کرم میخوام که پوستمو شفاف کنه

جنس پوستتو‌بگو‌من خودم مشاور زیبایی ام😊

بعد ی نکته دیگ بگم فقط با کرم نمیشه نتیجه دلخواه رو ببینی حتما باید پوستت تقویت بشه،ماسک های ابرسان و کرم ها و ماسک های خونگی و لایه بردار و تونر خیلی مهمه واسه داشتن پوست عالی

مختلته قبل آرایش خشک بعد آرایش احساس میکنم چرب میشه

خب تو‌باید اول چربی پوستت رو‌کنترل کنی 

شب ها حتما قبل خواب صورتتو با پد مخصوص پوست خشک یا فوم یا ژل فرقی نداره بشور بعد گلاب رو با پنبه زن بصورتت بعد کرم شب و کرم و دور چشم 

روز ها هم حتما صورتتو دوباره بشور و مرطوب کننده مخصوص پوستتو بزن و بعد کرم پودر و پنکیک

پنکیک رو زیاد توصیه نمیکنم چون‌باعث ایجاد منافذ باز میشه ولی اگ خواستی بخری تایرا و ارتدکو عالیه

کرم پودر هم برای شما ک مختطه دبورا و لانکوم عالیه

مک و استی لادر هم هست اما ۲۰۰ ب بالان

2706