2737
2734

ندومبه

داشتم میترسسسسیدماااا

خدا وکیلی من ک گزارش نزدم ولی دم کسایی ک گزارش زدین گرم همینه ک هس بابا آدم میخواد بخوابه آخه. حالا قبل خواب چن تا تاپیک هم میخونیم بیشتر خوابمون بگیره

یکی نیس بگه خواهر من میخوای تاپیک ترسناک بزنی این موقع شب وقتشه؟ نننننه لااقل داخل پرانتز ذکر کن ترسوها نیان یا مثلا طفلک اونایی ک باردارن نیان. یه کم درکتون رو بالا ببرید تو رو خدا😐

‍  

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

کدوم یارو خواب پدرشوهر؟😱😢

من ک گزارش نزدم ولی الفرار 💃

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
کدوم یارو خواب پدرشوهر؟😱😢 من ک گزارش نزدم ولی الفرار 💃

آره ترسناکه خدایی من ک ترسو ام ولی یکی هم ترسو نباشه این موقع شب حالش بد میشه خدایی 😐

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
آره ترسناکه خدایی من ک ترسو ام ولی یکی هم ترسو نباشه این موقع شب حالش بد میشه خدایی 😐

برو یه تاپیک دیگه هم زده شد😐

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
عه چیشد بلاخرخ نگف خاباش چی بود

ن خدا رو شکر مهلت نکرد بگه😉

خواهشا اینجا بازش نکنید

آره دقیقا اینجا دیگ کسی تعریفش نکنه فقط خواستم بگم یکم درکشونو بالا ببرن اونایی ک میخوان چنین تاپیکایی تایپ کنن

2706