2737
2734
عنوان

شوهرتون هموژنیزه بود یا با تجربه؟

1243 بازدید | 102 پست

سلام گل گلیا....شوهرتون توی دوران مجردی آفتاب مهتاب ندیده و پاک بود از اینایی که با هیچ دختری رابطه نداشتن و نمیدونن چجوری باید دل دخترو بدست بیارن یا برعکس از اونایی که خیلی تجربه داشتن و از همون اول خووووب ابراز عشق میکردن  ایا از ازدواج با گروه اول پشیمون نمیشیم چون نابلد هستن؟  

باهاش دوست بودم خودش خیلی عاطفیه ولی منم یه چیزایی و یادش دادم الان نامزدم خیلی خیلی هم راضیم

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه هر دو گروه فرقی با هم ندارن تازه گروه دوم صادق تره چون گروه اول دروغ میگه😂😂😂

مگ میشه پسر باشی و شیطنت نکرده باشی😶😶😶😶😶😶

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏

شوهرمن اولین دختری که اومدخواستگاریش من بودم نه دوست دخترداشت نه خواستگاری رفته بود

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2740

شوهر منو توی پستو بزرگ‌ کرده بودن 😂😂

افتاب مهتاب ندیده و آکبند بود قربونش برم. 😅😅😅

ولی خب خداروشکر خیلی مهربون و با محبته.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

شور نگردم ولی فک کنم مورد دوم باشد

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2706