2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اما ادمای سالمی هستن درسته؟اونایی که تو سپاه هستن از زیر ذره بین رد میشن?

نه لزوما عزیزم شغل نمیتونه خوبی آدما را نشون بده یه زمانی فقط افراد باایمان ومخلص وارد سپاه میشد ولی الان همه جورش هست اصلا روش حساب نکن درست تحقیق کنید

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

باید تحمل دوری رو داشته باشی اخه بعضی اوقات ماموریت میرن  ویا اگه تو خونه های سازمانی زندگی کنید باید حجابت رو خیلی رعایت کنی باید خیلی حواست جمع داشته باشی که حرفی نزنی که برای شوهرت وخودت بد بشه حتی یک دردودل ساده با یک دوست صمیمی   .وگرنه زندگی تو خونه سازمانی خیلی کیف میده و خوبی زیاد داره از اینکه رایگان استخر میری خرید ها نیمه بها مسافرتهای خوب  رستورانهای خوب توی تهران نیمه بها البته باید خودت هم محجبه باشی و برات مسائل دینی سخت نباشه 

2728
2740
اینجورم نیست نونشون تو روغن باشه هااااا یه حقوق معمولی 

دقیقا .مگه درجه بالا و خدمت بالا و...داشته باشن اونم در ازای اون حقوق کلی استرس وکار میکنن 

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

عقيده با عقيده فرق داره 

اگه خودت قبولشون داري ميتوني باهاشون ازدواج كني 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊