2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

یکم.همه چیشون خوبه اما بعضی عیدا یا مناسبتا نیستن از صب تا شب.ماموریتاشونم ک نگم برات😟 شاید سالی یبار یا چن سال یبار پیش بیاد چند ماه نباشن قلبت کنده شه.همین وگرنه همه چیشون خوبه

❤Rühümünşevģine íhťiyâjivâr💜  
چه سختی داره؟بیشترتوضیح میدید؟

اول اینکه سخت گیر باشه یا نه ربطی به سپاهی بودنش نداره هرانسانی باهر شغلی میتونه یه اخلاقی داشته باشه 

انتقالی رفتنش سخته،جنگ بشه باید بره که اونم خودت میدونی و..

کارشون زیاده

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
2706