2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كاش فقط و فقط طلا گرون ميشد ديگه دردي نداشتم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2731

نمی دونم ، فقط تنها چیزی که می دونم اینه که به حرف ها اعتماد نکنید ! والا اقتصاد دان هاش هم موندن چی میشه! چه برسه به مردم عادی که این جا تاپیک می زنن 

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
2738

به هیچوجه در دراز مدت دلار و طلا پایین نمیاد اینو مطمین باشید هیچ دلیلی برای کاهشش نیست نفت چین رو هم دیروز عربستان تامین میکنه گفت هیچ خبر مثبتی به نفعمون نیس که دلار بیاد پایین اینا همش شواف هست 

ما طلا فروشی داریم  هر کی گفت وحشتناک میره بالا چرت گفته  هیچ کس نمیدونه چی میشه  ...

گفتن توزمستون خیلی گرون میشه میدونین طلادقیقا الان چنده توبازار

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
گقتن تا عید ب گرمی یه تومن میرسه از اونجایی ک تو این مملکت اول شایعه شو رامیتدازن بعد ک کم کم واسه ...

می گفتن تو آبان هم دلار یه دفعه دوباره خیلی بالا می ره ! بسه دیگه این جو های روانی ! اگه تحلیل درست حسابی دارید بگید نه این حرف هایی که به هیچ کدومش اعتباری نیست که فلانی یا بهمانی گفت

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
2706