2737
2739
عنوان

قرص ضد بارداری روکین

| مشاهده متن کامل بحث + 27481 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ میخوای باردار نشی همینجور ادامه بده 

سلام

من دیشب شروع کردم به خوردن قرص روکین 

دیشب چهارمین روز قاعدگیم بود 

ولی فهمیدم باید روز اول قاعدگی بخورم 

حالا باید قطعش کنم و بزارم ماه بعدی روز اول قاعدگی بخور؟

یا تاثیر خودشو میزاره؟؟؟😓

2731
سلام من دیشب شروع کردم به خوردن قرص روکین  دیشب چهارمین روز قاعدگیم بود  ولی فهمیدم بای ...

دکتر من همیشه میگه از روز پنجم قاعدگی باید خورد منم همین کارو میکنم

و خدایی که در این نزدیکیست  
دکتر من همیشه میگه از روز پنجم قاعدگی باید خورد منم همین کارو میکنم

عزیزم ببخشید میگم من تازه میخام شروع کنم قرص روکین رو بخورم میگم چاق کننده نیست؟؟اخه من ال دی و سیپرو ترون کامپاند که میخوردم چاق میشدم

عزیزم ببخشید میگم من تازه میخام شروع کنم قرص روکین رو بخورم میگم چاق کننده نیست؟؟اخه من ال دی و سیپر ...

من لویتود میخورم اتفاقا امروز پیش یه ماما رفتم و پرسیدم گفت اولا اگه سرموقع بخوری حامله نمیشه و ۹۸ درصد جلوگیری می‌کنه 

دوماً بیشتر باد و ورم میاره 

2738
عزیزم ببخشید میگم من تازه میخام شروع کنم قرص روکین رو بخورم میگم چاق کننده نیست؟؟اخه من ال دی و سیپر ...

سلام عزیزم من جدیدا دارم مارولین میخورم چاق نمیکنه ریزش مو هم نمیاره حاات تهوعم نمیاره خوبه کلا

و خدایی که در این نزدیکیست  
توی دوره اول جلوگیری کردم دیگه حتی پریودم شدم. روزای دوم سوم دوره دوم قرص دیگه جلوگیری نکردم

من دو ساله میخورم وقتی قرص مرتب میخوریکه دیگه باردار نمیشی که

به اول دوم کار نداره اگر یادت نرفته بخورب پشت هم بخوری اصلا باردار نمیشی خیالت راحت روز اول دوم نداره که چون داری مداومت میورزی بر نصرف

اصلا کار نداشته باش یه هفته وقفه میدی بعد قرص جدید دیگه باردار نمیشی اگر  اونجور بود روشون مینوشت روز اول و دوم و سوم مصرف نزدیکی نکنید

خیالت راحت

2706