2733
2739
عنوان

عروس و پسر نامرد

2224 بازدید | 127 پست

امروز یه چیزی شنیدم از هر چی بچه ای ما امید شدم

به خدا آدم بچه نداشته باشه بهتره تا همچین بچه ای داشته باشه😭😢⁦☹️⁩

یه همسایه پیر داشتن مامان همه بهش میگن خاله زهرا

همه محل به همین نام می‌شناختنش

کلا یه پسر داشت شوهرشم خیلی وقت که مرده 

این بنده خدا پسرشو دست تنها بزرگ کرده حقوق بیمه اش هم فک نکنم بیشتر از یه تومن باشه

تا تقریبا چهار پنج سال پیش این پسرو دوماد کرد

تا پارسال عروس این خاله زهرا بنای ناسازگاری گذاشت و مهریه رو گذاشت اجرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آی نعنا،نعنا،نعنا

مادر دوماد شد تنها

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2728

این بنده خدا هم که طاقت اذیت شدن یکی یدونه اش رو نداشت خونه زندگی رو فروخت و یه وام برداشت مهریه عروس رو بده

یه کم از پول را داد یه جا ته شهر خونه رهن کرد.

دیگه ما ازش خبر نداشتیم

تا مامانم دیشب رفت دکتر. این خاله زهرا رو جلوی مطلب دکتر میبینه که نسخه به دست دنبال پوله

این بنده خدا هم که طاقت اذیت شدن یکی یدونه اش رو نداشت خونه زندگی رو فروخت و یه وام برداشت مهریه عرو ...

الهي بميرم

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!

یکم زیادی طولش نمیدی؟

عاشقت نبودم ،تلاش کردی تو دلم جا باز کردی ...💔عاشقت شدم از توام زدم جلو ولی کم اوردی ...من بهت تکیه کرده بودم ...خیلی سخته تکیه گاه دختری که حتی بخاطرت خانوادشم پس زده پشتشو خالی کنه ...خوردم زمین ،بدم خوردم زمین ...فقط از خدا میخوام هیچوقت جای من نباشی ...حس این شبای منو نداشته باشی ...من گذشتم از اون زندگی دارم میرم همون‌ چیزی شد که خواستی 😔هروقت یادم افتادی دعا کن بتونم دووم بیارم ...باهم دیگه خندیدیم تنها گریه کردم 😔💔...همین/بیا وداع کنیم ...اگر بنا باشد کسی از ما بماند همان به که تو‌بمانی...کینه تو به کار این دنیا بیشتر می آید ...تا عشق من ....
2738

حال و احوالتون می‌پرسه میبینه پسره و عروسش پولارو برداشتن جیم شدن

نقششون بوده

این بنده خدا مونده و سی صد تومنی که هر ماه از حقوق شوهرش می مونه

که ۱۵۰ اجاره میده

حتی پول یا انه اش دست پسر نامردشه

حالا عوض پسره یه نونی بده به دست مادرش عصای دستش باشه این بنده خدا تو زحمت میوفته چه فایده داره پس پسر داشتن هیچ کمکی نمیکننن به این پیرزن   

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

مامانای پسر دار خیلی گناه دارن به نظرم..نخورینم

من اگر پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود،بشارتم آزادی، و معجزه ام خندان کودکان...نه از جهنمی می ترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم....تنها می آموختم، آزاد اندیشیدن و انسان بودن را(چارلی چاپلین)
2706