2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم چه سرد صحبت میکنی راجع به مادر بزرگ و مادرت! مادر بزرگ عفریته! وقتی مادرم مرد! دلم گرفت😔

به خاطر اینکه مادرش پست بود حیف اسم مادر بزرگ.داره پس میده خداروشکر.چرا مادر پدرمو نمیگم عفریته .همیشه ام.میرم سرقبرش.از بچگی هیچ خوشی ازش ندیدیم.چند روز اومد خونمون به داداشم.میگف مادرتو بزن بیرونش کن یا میگف الاهی حجله باباتو بذارن دم در نفرین میکرد عروسب داداشم نیومد خیلی پسته مادرمو خورد کرده جلو خانواده شوهر.ارثیشو نداده.مامانم از مادرش متنفر بود .تمام بچه هاشو بدبخت کرد.فحش هرزه میده به ما.بمیره نمیرم مراسمش

هیچی  
2728
گلم چه سرد صحبت میکنی راجع به مادر بزرگ و مادرت! مادر بزرگ عفریته! وقتی مادرم مرد! دلم گرفت😔

Khob labod madarbozorge khoobi naboode ke efriteh khatab shode,kasi ke ers nade o mehriye bekhad maloome Chiye dige

آن چیز که در جستن انی‌،انی‌
مادرتون زودتر از مادرشون فوت شدن؟ اگر اینطوره بهشون تعلق نمیگرفته قانونا اگر کسی زودتر از پدر یا ماد ...

عزیزم بعله رودتر.اما ارثیه رو 20سال قبلش تقسیم کردن به ما ندادن بابامم گفت جهنم نمیخوام.ولی وقتی مادر من مرد ادعا کردن شکایت وای همه جا آبرومونا بردن برامهریه مادرم.نگفتن سه تا دختر توخونه داره.مهرمادرم خونه و زمینه.تا من عروسی کردم فحش هرزه که تمام مهریه دخترما رفته خونه غریبه ها😔حالا اونا سذجاشه ها .یا روزسوم مادرم میگغتن برید زمینا بفروشید بدید مردم بخورن.ازبس حسود بودن خداازشون نگذره که دارن پس میدن

هیچی  
2740
پیگیری کردی؟ اخرش چی شد؟ خیلی کار داره؟

نه عزیزم کاری نداشت البته مامانم شناسنامش رو عوض کرد جدید گرفت اونجا اسم من رو نزده بودن بردیم شناسنامه هارو نوشتن برامون

تو مثل راز پاییزی🍁و من رنگ زمستانم❄چگونه دل اسیرت شد قسم بر شب 🌛نمیدانم💓
نه عزیزم کاری نداشت البته مامانم شناسنامش رو عوض کرد جدید گرفت اونجا اسم من رو نزده بودن بردیم شناسن ...

اها..واسه من از اول نبود..

حالا من میرم ثبت احوال شناسنامه ها رم میبرم ببینم چی میگن..

اینطور که بچه ها گفتن چیز خاصی نیست

2706