2737
2739
عنوان

مادرشوهر 😂 فان

| مشاهده متن کامل بحث + 848 بازدید | 74 پست
😂😂😂😂😂 بيچاره مادرشوهرا 

شوهر من 40کیلو بود بعدازازدواج چاق شد همش میگن غذاهای چرب بهش نده درحالیکه از غذاهای مامانش روغم میچکه

تنها پیشرفتی که در سال 97 داشتم اینه که یکسال به عمرم اضافه شده !برنامم برای سال 98 هم همینه😅😅😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیدونم چرا دلمون میخواد از هر کاهی کوه بسازیم ! آدم باید یاد بگیره حتی کنایه‌ی صریح رو هم مثبت ب ...

من ی مدت سعی کردم به خودم نگیرم نمیشه بخدا. اینقد واضح نیش میزنن ادم اتیش میگیره.

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی/ کاش یارب که نیفتد به کسی کار کسی/

ما اولش شوهرم لاغر بود الان یه ذره فرق کرده..چاق نمیشه..مادرشوهرم میگه هر کی گفت لاغره محل نده مگه اولش چاق بوده؟؟در کل کنایه زن نیست

اما خب میخواد کمک بدی کار کنی و.زیاد بری..مادرای خودمونم مادرشوهر میشن یا هستن..

2728
هلوو نظر ندارم دربارش دور رو درکش نمیکنم😞

چند ساله ازدواج کردی مگه؟

مال من زن ساااده اییه، بنده خدا بیسواده

ولی در عوض خواهر شوهرایی دارم، نصیب گرگ بیابون نشه، مجرد سن بالا کل عقده هاشونو سر من میریزن، همش طعنه و کنایه، از وسط۶ قسمت بشن باز دلم خنک نمیشه😐

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
مادر شوهر من خداییش خیلی خوبه، البته برای من، ولی مرتب منو برای جاریم مثال میزنه😕

😁😁عجب . برای منم خوبه اما خب تا کسی بخواد جرفی بزنه ازم تعریف کنه فرتی جاریمو مینداره وسط ...نمیذاره طرف حرفش تموم شه حتی😁منم کاریش ندارم فهمیدم دیگه

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2738
عزیزم ، نمیخواد قبول کنه دستپخت تو بهتره😂😂

مادرشوهر منم گاهي از شوهرم ميپرسه دستپخت من بهتره يا زنت(البته زنت نميگه هميشه اسممو ميگه با يه جون😍)

شوهرمم ميگه بعضي غذاها رو شما بهتر درمياري بعضيا رو هم زنم بهتر درمياره 

كلا شوهرم بلده چطوري رفتار كنه كه دوتامونو راضي نگه داره 😍

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

فلانی اومده کمک مادرشوهر

یعنی تو کلفت خوبی نیستی

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
چند ساله ازدواج کردی مگه؟ مال من زن ساااده اییه، بنده خدا بیسواده ولی در عوض خواهر شوهرایی دارم، ...

3 سال عوضش خواهر شوهرام ماه ن😍😜

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
3 سال عوضش خواهر شوهرام ماه ن😍😜

لابد متاهلن

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
لابد متاهلن

اره فقد یکی مجرده

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2706