2737
2739
عنوان

مادرشوهر 😂 فان

| مشاهده متن کامل بحث + 848 بازدید | 74 پست
بردمش چشم پزشکی غروب،معاینش کرد گفت عفونت هیچی نداره همه چیش خوبه امکان داره ازدست الوده اینا باشه ک ...

ببین من تاحالا ندیدم عفونت اینطوری کنه پلک رو ، دکتر چشم پزشک هم تشخیص نداده ، کلیه هم که گفتم پرسیدم ببینم مشکلی نداره وگرنه نگران کلیه نباش، بنظرم باید یه چکاب کلی ببری، دکتر پوست هم ببینه بد نیست، شاید نوعی حساسیت پوستی باشه، ولی چشم نیست

مشکل کلیه زیر چشم ورم میاره نه قرمزی

بنظرم همون متخصص پوست ببر

ببین من تاحالا ندیدم عفونت اینطوری کنه پلک رو ، دکتر چشم پزشک هم تشخیص نداده ، کلیه هم که گفتم پرسید ...

وای بخدا نمیدونی چقد بدبختی کشیدم تا شوهرم راضی شد ک ببرمش بهم میگه تو دیونه هستی همش دوست داری عیب روبچت بزاری مطمنم راضی نمیشه ببرمش الانم میگه داروچششو بزن خوب میشع 

تا خداهست غم فردا رونداشته باش ...خدای امروز،فرداهم هست❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندوقت پیش ازمایش کل داد یعنی دوباره ببرم  

عزیزم یه چیزعجیب، پسر منم هم سن پسر شماست، چند روز پیش دستش رو زمین راهرو زد فوری زد به چشمش، الان یکم پلکش عفونی شده و یکی از چشماش شبیه زیر پلک پسر شما شده، درمانش فقط پماد اریترومایسین چشمی هست که هر ۱۲ ساعت داخل چشمش بزن

البته چشماش یکم ترشح زرد هم داره

تا پنج روز ادامه بده پماد رو 

2728
عزیزم یه چیزعجیب، پسر منم هم سن پسر شماست، چند روز پیش دستش رو زمین راهرو زد فوری زد به چشمش، الان ی ...

اخه اصلا ترشح نداره برای پسرم ،الان قرمزیش رفته بد بلندمیشه بازی میکنه چون الرژی داره هی چشاشو میکنه بد قرمز میشه موقع خواب خوب میشه

اخه اصلا ترشح نداره برای پسرم ،الان قرمزیش رفته بد بلندمیشه بازی میکنه چون الرژی داره هی چشاشو میکنه ...

نذار چشماش رو بماله ، کمپرس آب سرد بذار خارشش کم بشه،آب سرد توی کیسه فریزر بریز بذار رو چشمش

این سرخی که شما میگی در اثر مالش و خاروندن بوجود میاد و فقط نباید بذاری دست بزنه

2738
قطره مال حساسیت هست یه مدت کوتاه استفاده کن ،اون پماد وقطره های اشک مصنوعی رو هم بریز خارش کم بشه، و ...

اخه ازکجا بفهمم به چی الرژی داره؟نمیزاره یخ بزارم ک

اخه ازکجا بفهمم به چی الرژی داره؟نمیزاره یخ بزارم ک

آب خنک تو کیسه فریزر بریز بهتر از یخه، بیشترین آالرژی به گرد و خاک، بادوم زمینی، سفیده تخم مرغ، موز یا آناناس،گوجه، فلفل... اینا رو حذف کن بعد دونه دونه اضافه کن

آب خنک تو کیسه فریزر بریز بهتر از یخه، بیشترین آالرژی به گرد و خاک، بادوم زمینی، سفیده تخم مرغ، موز ...

میشه از موز باشه😨😨😨

بله ، پسر من شدیدا به موز حساسیت داره، سرلاک موز داده بودم بدنش و چشماش ملتهب شده بود، خواهر زاده‌ام ...

پس صد‌در صد برا پسرمنم برای موزه

2706