2737
2739

سلام من هفته ۳۹ هستم هرچی بگید امتحان کردم اما از درد خبری نیست که نیست چیکار کنم زودتر راهی اتاق زایمان بشم؟

قشنگ ترین لحظه ی زندگیم نگاه توچشمای دخترمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه نباید به چهل برسی؟؟خانوما میگفتن قرص کرچک از داروخانه گرفتن خوردن زایمان کردم کنجد و روغن کنجد رو هم تست کن غذاتو باروغن کنجد بپز از اونایی بخر که پیشت روغن گیری میکنن

دوست عزیز لطفا لایک نکن ممنون
2731

والا من که سزارینی ام اما از بس فعالیت دارم الان هفته ی ۳۷ ام‌ مجبور شدم بشینم سر جام ، طبیعی نیاد. درد شدید لگن و دردای کاذب زیاد دارم . به نظرم فعالیت کن پیاده روی اسکات روی توپ ورزشی و‌ پله نوردی و نزدیکی خیلی ‌موثره 

1. نزدیکی بدون کاندوم

2. پیاده روی 

3. حرکت گربه (روی زانو و کف دست قرار بگیرید و پایین کمر را بالا ببرید و 10 ثانیه نگه دارید و بعد کمر را صاف کنید، تکرار کنید)، 

4. بایستید و کمرتون را به شکل 8 انگلیسی آروم بچرخونید، بنشینید

5. روی زمین و کف پاها را به هم بچسبونید.

این حرکتها را از هفته 36 میشه مرتب و روزانه انجام داد. من همون موقعی که درد را احساس کردم هم شروع کردم به انجام این حرکات تا وقتی که فاصله دردها کم شد و به بیمارستان مراجعه کردم.

اون حرکت گربه باعث میشه صورت جنین به سمت کمر مادر قرار بگیره داخل لگن و زایمان را تسهیل میکنه و برای کمر درد بارداری هم خیلی خوبه.

اون حرکت 8 موقعی که درد زایمان میاد سراغتون، درد را تسکین میده.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2738
مگه نباید به چهل برسی؟؟خانوما میگفتن قرص کرچک از داروخانه گرفتن خوردن زایمان کردم کنجد و روغن کنجد ر ...

ممنونم حتما

قشنگ ترین لحظه ی زندگیم نگاه توچشمای دخترمه
2706