2733
2739
عنوان

واریکوسل همسر و اقدام برای بارداری

443 بازدید | 22 پست

سلام به دوستان عزیز

همسر بنده مدتی هست دچار واریکوسل هستند و ما چند ماه هست اقدام برای بارداری کردیم اما هنوز باردار نشدم

میدانم که واریکوسل لزوما مانع بارداری نیست

ميخوام بدونم اگر کسی این مشکل رو داشته و مراجعه به دکتر کرده چه قرص های ویتامینی مصرف کرده برای این مشکل

و آیا کسی با داشتن این مشکل باردار شده و اگر شده چه کرده که حل شده

اگر خوراکی خاصی خوردین یا هرچیزی مربوط به تقویت اسپرم مصرف کردین و موفق شدین لطفا بگین و کمکم کنین

ممنون میشم

من هنوز اقدام نكردم ولي بعد ٤٥ روز مصرف اينا ازمايش همسرم خوب شد

ويتامين اي

ويتامين سي

روزي سه تا فرتيل ايد

فارماتون

زينك

فوليك اسيد 

ال كارنتين

خاويار

هر روز چهار مغز و عسل ٢-٣ قاشق

و هفته ايي ٢-٣ بار ابگوشت ماهيحه يا گردن

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهم همین مشکلو داریم،گرید1هست...دکتر ویتامین ای و زینک و فرتیل اید داده...منم هر روز معجون،عسل دارچین،نخوداب،عرق کاسنی،گردو،بادوم و انحیر خشک میدم به شوهرم..فعلا دوهفته است شروع کردیم انشالله نتیجه بگیریم

آرامش و خوشبختی سهم همیشگی زندگی من است..😊😊💐💐
2728

هر کاری میکنید بکنید فقط عمل نکنه که اصلا خوب نیست بجای اینکه خوب بشن بدترم میشن

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
من هنوز اقدام نكردم ولي بعد ٤٥ روز مصرف اينا ازمايش همسرم خوب شد ويتامين اي ويتامين سي روزي سه ...

مرسی گلم لطف کردی

فقط این قرص ها رو هرروز میخوردن؟دکتر ارولوژ داده بهشون؟نمیدونید بدون نسخه داروخونه ها میدن یا نه؟

2738
ماهم همین مشکلو داریم،گرید1هست...دکتر ویتامین ای و زینک و فرتیل اید داده...منم هر روز معجون،عسل دارچ ...

مرسی عزیزم لطف کردی

شمام قرص ها رو هرروز مصرف میکنن؟

ایشالا نتیجه میگیرین عزیزم بیا خبرشو بهمون بده

مرسی گلم لطف کردی فقط این قرص ها رو هرروز میخوردن؟دکتر ارولوژ داده بهشون؟نمیدونید بدون نسخه داروخون ...

بله دكتر داده

بله هر روز ميخورن

فكر كنم بدون نسخه هم بدن

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
دوتا زرده تخم مرغ محلي رو تو ي ليوان شيرقاطي كن بده هرروز بخوره وقتي معجزه ش رو ديدي دعا ب حالم كن

مرررررسی واقعا

دلمو قرص کردین ایشالا حتما میکنم این کارو

دعا کنین برام

مرررررسی واقعا دلمو قرص کردین ایشالا حتما میکنم این کارو دعا کنین برام

قربونت

من اصلا داروشيميايي رو قبول نذارم چون خودم درد ناباروري كشيدم شيمياييا بدترم كرد وقتمم گرفت ولي گياهي سر دوماه

....‌
2706