2737
2739
عنوان

شما میدونید هفته های بارداری چجوری حساب میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 25 پست
۱۹فروردین توی نرم افزارم میزنم میگه سی و چهار هفته هستم 

اره منم زدم الان دقیق ۳۴هفته هستی... 

فردا میری توی ۳۵ هفته دیگه... 

تاریخ زایمانت هم ۲۳ دی زده

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مثلا ۲۷ هفته و ۳ روز بودم دکترم شکمم رو چک میکرد میگقت خوبه همون ۲۷ هفته ای

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏
2731
۱۹فروردین توی نرم افزارم میزنم میگه سی و چهار هفته هستم 

چه باحال منم آخرین پریم ۱۸ فروردین بود یک روز ازت جلوتر

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
به سلامتی عزیزم دکتر تاریخ زایمانت و کی گفته ؟

والا تو پری ۲۴ دی ولی سونو ۲۰ دی

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2738
والا تو پری ۲۴ دی ولی سونو ۲۰ دی

آخه چجوری حساب میشه ؟!من پسرمو هفته ۳۸سزارین شدم .اینم میخواستم هفته ۳۸باشم هرجور خودم حساب میکنم حدود ۱۰دی میشه ولی سونو میگه ۲۳دی .از طرفی من شرایطم یه جوریه میخوام زودتر زایمان کنم .دکترم به زودتر از ۱۵راضی نمیشه .

آخه چجوری حساب میشه ؟!من پسرمو هفته ۳۸سزارین شدم .اینم میخواستم هفته ۳۸باشم هرجور خودم حساب میکنم حد ...

خب شاید به تاریخ سونوی اولت حساب کرده چون تا دوهفته بین تاریخ پری و سونو اختلاف هست.مثلا من آخرین پریم ۱۸ فروردینه به تاریخ پری ۳۴ هفته و یک روزم و به تاریخ اولین سونو ۳۴ هفته و ۴روزم میشم ممکنه یکی دیگه باشه اونم آخرین پریش ۱۸ فروردین باشه یعنی ۳۴ هفته و یک روز ولی به تاریخ سونو مثلا ۳۲ هفته و ۵ روز باشه.این اختلافا طبیعیه چون سونو از رو سایز بچه سن حاملگیو میگه ولی تاریخ پریود بیشتر حالت یه قانون کلیه 

خب شاید به تاریخ سونوی اولت حساب کرده چون تا دوهفته بین تاریخ پری و سونو اختلاف هست.مثلا من آخرین پر ...

ممنون عزیزم از توضیحت...ایشالا به سلامتی زایمان کنی