2737
2739
عنوان

مامانهای مهربون شیرخشک بچتون چیه؟

508 بازدید | 40 پست

سلام 

دخترم تازه 5ماه ش شده.شیرخشک ابتامیل میخوره.دکترگفت شیرش عالیه اماانتظارنداشته باش برات پف کنه و چاق بشه.بچه رو وزن خودش بالامیره.الانم همینطوره دخترم.

اما بچه های دیگ رو ک میبینم تپل هستن روحیه م رومیبازم ک بچه من اینطوری نیس.بنظرتون شیرش رو عوض کنم برای دندون در اوردن واینا اذیت نمیشه؟لاغرنمیشه؟

درضمن دخترم 7 کیلو وزن نرمال.اما قدش جزء قد بلندهای جامعه س.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اپتامیل ساده میخورد بخاطر حساسیت الان امتامیل پپتی میخوره خیلی ازش راضیم سر شار از اهن و پرو بیوتیک هست نسبت به شیرای دیگه وزن کاذب نمیده به بجه و بسیار غنیه از لحاظ قیمت هم گرونتر از بقیه شیراس

2738

بچه ندارم اما خودم شیرخشک نان میخورم  

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
نان

بچتون ماشاءالله تپله؟؟چون نان سنگینه.

بچه خواهرم و اطرافیانم نان میخوردن تپل بودن اما الان تحت رژیم هست.

نمیدونم چیکارکنم.هم میخوام تپل شه هم میخوام بعدا دچار اضافه وزن نشه.

دیوانه شدم

منم واسه دخترم نان میدم البته دختر من یک ونیم ماهشه ولی شیر من کافی نیست شبا شیر خشک میدم ولی میگن نان چاق میکنه

خدایا شکرت🤗این جمع سه نفرمونو عشقه😍خدایا خودت مواظب عشقمو ثمرمون باش😢
2706