2733
2734
عنوان

مسمومیت بارداری

7939 بازدید | 46 پست

کیا مشکوک به مسمومیت بارداری بودن و با رژیم و  تغذیه و دارو کنترلش کردن و نی نی شون به موقع دنیا اومده من فشارم 14 روی ده بود دفع پروتئینم دارم البته دکتر میگه دفع پروتئین به خاطر عفونت ادراریته

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
من فشارم تا ۱۶ هم رف ولی دفع پروتیین نداشتم ولی با قرص متیل و رژیم فشارم کنترل شد نگران نباش خدا کمک ...

دکترم هیچی نمی گه میترسم سهل انگاری کنه

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکترم هیچی نمی گه میترسم سهل انگاری کنه

قرص میخوری؟؟؟اگه فکر می کنی لازمه خب دکترتو عوض کن من دکترم تا لحظه ای ک بلوک زایمان بودم ب ماما ها می گف فشارشو مرتب چک کنید بعدشم ک قبل سز و سریع بعدش فشارمو و گف بگیرن در کل همش مراقب بود یه کمم زودتر زایمان کردم ب خاطر فشار بالا

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤
2731
قرص میخوری؟؟؟اگه فکر می کنی لازمه خب دکترتو عوض کن من دکترم تا لحظه ای ک بلوک زایمان بودم ب ماما ها ...

نه قرص بهم نداد از چند هفتگی فشارت بالا بود؟

نه قرص بهم نداد از چند هفتگی فشارت بالا بود؟

از وقتی رفتم از قند بدم فشارم رفته بود رو ۱۳ دکتر از دفع پروتیین نوشت ولی از ۲۸ هفته رفت رو ۱۶ ک بتامتازون زدم ۹ تا واسع ریه ..دیگه مراعت کردم بعدش ..دختر عموی من هم دفع پروتیین داش  هیچ احتیاطی هم نکرد بچش سالم ب دنیا اومد نگران نباش ولی احتیاط کن دیگه چیزی نمونده

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤
از وقتی رفتم از قند بدم فشارم رفته بود رو ۱۳ دکتر از دفع پروتیین نوشت ولی از ۲۸ هفته رفت رو ۱۶ ک بتا ...

منم دقیقا مثل شمام

منم داشتم فشارمم بالا بود دارویی بهم ندادن ولی رژیم داشتم مکمل هامو حذف کردن

بچم 38 و یک روز به دنیا اومد ولی فشارم وحشتناک بالا بود

شب زایمانم 17 بود فشارم

دخترم 14 بهمن 97 قدم به دنیا گذاشت..خدایا شکرت
2738
منم داشتم فشارمم بالا بود دارویی بهم ندادن ولی رژیم داشتم مکمل هامو حذف کردن بچم 38 و یک روز به دنی ...

طبیعی یا سزارین؟ میشه از رژیمت بگی ممنون میشم خیلی نگرانم از چند هفتگی فشارت بالا بود؟

طبیعی یا سزارین؟ میشه از رژیمت بگی ممنون میشم خیلی نگرانم از چند هفتگی فشارت بالا بود؟

طبیعی بودم عزیزم.

رژیمم رژیم قند و نشاسته بود

میوه قندی و شیرینی برنج و نون و غذای پرچرب و سنگین ممنوع بود

من که نتونستم پرهیز کامل کنم ولی خیلی کم کردم خوراکمو

چون وزنم بالا رفته بود و ورم خیلی شدید داشتم

سردرد و فشار بالا

تقریبا از اواخر ماه ششم این قضیه شروع شد

نترس عزیزم ترس نداره فقط باید مراقب خوراکت باسی که اضافه وزن زیاد نداشته باشی چون فشارتو میبره بالا

وزنتم زیاد رفته بالا؟

الان بخاطر همون حاملگی قبلم دکترم از اول رژیم سخت بهم داده

نمیتونم عکسشو بفرستم وگرنه برات میفرستادم بازم ببینم چه جوریه اخه بلد نیستم

وزنم از اول تا حالا 8 کیلو اضافه شده زیاده؟ من سر درد ندارم ورمم ندارم حالم خوبه فقط فشارخون و ازمایشام جالب نیست

هفته چندی؟ 

اگر تازه شش ماهت تموم میشه فکر کنم یه خورده افزایش وزنت زیاده 

بهرحال مسمومیت از اواسط ماه هفت خودشو نشون میده اگر تا الان ورم و فشار نداری پس خیلی خوبه عزیزم میتونی با رژیم پیشگیری کنی

نگران نباش

اب زیاد بخور این خیلی برات خوبه.

هفته چندی؟  اگر تازه شش ماهت تموم میشه فکر کنم یه خورده افزایش وزنت زیاده  بهرحال مسمومی ...

هفته 27 فشارم 14 است دکتر میگه خوب نیست ممنون که راهنمایی کردی عزیزم

2706